CNN Prima News manažer

manažer

Výpis příspěvků ke štítku „manažer“

Knap zvažuje znovu kandidovat na šéfa České pošty. Jak bude podnik šetřit?

12. října 2022 21:48

V následujících letech se bude muset Česká pošta vyrovnat s řadou velkých výzev a zatím není jasné, zda se tak stane za vedení současného generálního ředitele Romana Knapa. Ten před blížícím se výběrovým řízením v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS uvedl, že zvažuje opětovnou kandidaturu. „Byla by to manažerská výzva,“ řekl. Prozradil také, jak podnik bojuje s vysokými cenami energií.

Zpověď manažera Ivety Bartošové: Byla labilní a nespolehlivá, brala antidepresiva

19. května 2022 06:03

Hudební skladatel Zdeněk Barták stál u profesionálních pěveckých začátků Ivety Bartošové i její velké lásky Petra Sepéšiho. Po letech, kdy už na tom zpěvačka především po psychické stránce nebyla nejlépe, jí dělal osobního manažera. Jak na spolupráci s ní vzpomíná a v čem ho nejvíce zklamala? Také o tom promluvil pro CNN Prima NEWS.

Hvězdy filmového plátna smutní. Ve věku 47 let zemřel nejmilovanější muž Hollywoodu

8. února 2022 20:25

Hollywood zasáhla tragická zpráva. Ve věku 47 let zemřel manažer filmových hvězd Chris Huvane. Mezi jeho klienty patřili například Margot Robbieová, Julianne Mooreová nebo zesnulý herec Chadwick Boseman, představitel Černého pantera. O jeho úmrtí jako první informoval web Deadline. Podle něj měl Huvane spáchat sebevraždu. Dlouhé roky totiž bojoval s depresemi.

Manažer Schumachera o osudné nehodě: Udělal jsem chybu, po které mě vymazali ze života

24. srpna 2021 15:23

Willi Weber, manažer legendy formule 1 Michaela Schumachera, po sedmi a půl letech od jeho úrazu při lyžování s tragickými následky přiznal, že tehdy udělal zásadní chybu. Tím, že neskočil do soukromého letadla a okamžitě nepřiletěl do francouzského Grenoblu, kde lékaři bojovali o život sedminásobného mistra světa, prý „zničil“ dvacetiletý vztah. A Schumacherova manželka Corinna s ním dodnes nepromluvila.