reklama
CNN Prima News manažer

manažer

Výpis příspěvků ke štítku „manažer“

Manažer Schumachera o osudné nehodě: Udělal jsem chybu, po které mě vymazali ze života

24. srpna 2021 15:23

Willi Weber, manažer legendy formule 1 Michaela Schumachera, po sedmi a půl letech od jeho úrazu při lyžování s tragickými následky přiznal, že tehdy udělal zásadní chybu. Tím, že neskočil do soukromého letadla a okamžitě nepřiletěl do francouzského Grenoblu, kde lékaři bojovali o život sedminásobného mistra světa, prý „zničil“ dvacetiletý vztah. A Schumacherova manželka Corinna s ním dodnes nepromluvila.

Štefl: Český „narcis“ Pešán si znepřátelil kolegy, Slováci svému kouči důvěřují

30. května 2021 21:20

Slovenský hokej, stejně jako český, zná dokonale. Oldřich Štefl prožil jako sportovní manažer jízdu Vsetína za šesti českými extraligovými tituly. Poté se přesunul do Bratislavy, kde byl u působení Slovanu v KHL. Před úterním vzájemným derby-duelem Česko–Slovensko na mistrovství světa v Rize rozebírá v rozhovoru pro CNN Prima NEWS oba protivníky.

Štíbrovou oddával Novotný v Řeporyjích. Prozradil, jaká svatba byla i co páru radil

23. května 2021 22:38

Že se herečka Nikol Štíbrová (Leitgeb) měsíc před porodem vdala, informovala v sobotu fanoušky sama. Na Instagramu totiž překvapila fotkou novomanželského polibku. Televizi CNN Prima NEWS se nyní povedlo získat rozhovor s mužem, který herečku a manažera známé pražské cukrárny Petra Leitgeba oddával. Byl jím starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Princ Harry je terčem posměchu. Co v japonštině znamená jeho nová pracovní pozice?

20. dubna 2021 16:53

Princ Harry nechtěně rozesmál Japonce. Terčem vtipů se stala nová práce člena královské rodiny. Ředitelská pozice v americké startupové firmě má totiž v angličtině zkratku, kterou se v japonštině slangově označuje penis. Není proto divu, že uživatelé sociálních sítí okamžitě reagovali a vévodovi ze Sussexu přiřkli nový a ne zcela lichotivý titul.

reklama