Vémola v Co Čech, to politik!: Lva i krokodýla mám, chci slona. Čím perlili Kato a Marpo?

Nejlepší hlášky z Co Čech, to politik! 27. 1. 2022

Covid je rýmička. Nejsme děti politiků. Gott by byl dobrý prezident. To jsou některé z výroků, které zazněly ve vysílání CNN Prima NEWS, kde v pořadu Co Čech, to politik! diskutovali zápasník MMA Karlos Vémola a rappeři Marpo a Kato. Vybrali jsme pro vás nejlepší hlášky, které v pořadu zazněly.

Lev, krokodýl, teď slon

Zápasník Karlos Vémola v posledních dnech zažíval perné období v partnerství. Hádky se svou snoubenkou řešil přes média, nyní však už detaily prozrazovat nechce. „Bavit se o tom nechci, kolega (Marpo, pozn. red.) mě nařkl, že řeším bulvár, budu se věnovat trénování. Na rozdíl od kolegy se plně věnuji trénování. Na konci května bude fight,“ prohlásil v Pořadu Co Čech, to politik!

Souboj s rapperem Marpem, který se také věnuje MMA, mu přinese také finanční odměnu. „Má to být největší money-fight, ale pak budeme muset udělat soubojů více. Musím mít velkou zahradu. Rád si plním dětské sny. Mám lva, krokodýla, teď chci ještě slona,“ prohlásil Vémola.

Covidová rýmička

Tématem debaty byl i covid, který zasahuje do sportu ikultury. Svým přístupem překvapil rapper Kato. „Vláda musí uznat, že to je další rýmička z mnoha, a konečně přestat hysterčit,“ řekl s tím, že nezná nikoho, kdo by kvůli covidu zemřel.

Nejsme děti politiků

V této souvislosti Kato nešetřil vládu. „Nevěřím také covidovým statistikám. Děda kamaráda zemřel při autonehodě, ale v době, kdy se nehoda stala, měl covid. Tak ho zapsali do seznamu lidí, co zemřeli na covid,“ sdělil svůj skeptický pohled. „Mně covid přijde už legrační. Neřeším to, dokud mi někdo vyloženě nehází klacky pod nohy. Myslím, že nejsme děti našich politiků, měli bychom mít vlastní hlavu a vlastní způsob, jak k tomu přistoupit,“ dodal Kato.

Gott prezident

Hosté ve vysílání CNN Prima NEWS naznačili i preference ohledně prezidentských voleb. „Měl by konečně kandidovat někdo, kdo by nerozděloval českou společnost. Zatím ho ale bohužel nevidím. Chtěl bych, aby jednou kandidoval ten, kterého lidé mají rádi, koho uznávají. Někdo, jako byl Karel Gott. Nikdy jste necítili, že by rozděloval společnost,“ podotkl ve vysílání CNN Prima NEWS Vémola.

Slováka nikdy

Skepsi vůči aktuálním politikům vyjádřil i rapper Kato. „Favorita nemám. Obávám se ale, soudě podle toho, že poslední dva prezidenti byli bývalí premiéři, že se jím stane Babiš. Toho se skutečně bojím,“ přiznal Kato. Apeloval by proto na politiky, aby se i v tuzemsku přijal zákon, že se prezidentem může stát pouze občan, který se narodil v České republice.

Tagy: