reklama

Meghan mňoukala před zkoprnělými prodavači. Za svůj výstup schytala ostrou kritiku

Uživatelé sociálních sítí si dobírají vévodkyni Meghan Markleovou, která v pátek vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Bývalá herečka se snažila divákům předvést bezstarostnější stránku své povahy, kterou se prý odlišuje od královské rodiny. Podle kritiků se však svým chováním ztrapnila.

reklama

Uživatelé Twitteru zaplavili internet zesměšňujícími obrázky, ve kterých si dobírají chování Megan Markleové v páteční ranní show komičky Ellen DeGeneresové. Vévodkyně ze Sussexu musela v pořadu mimo jiné plnit různé úkoly. Mezi ty patřila i návštěva stánku pouličních prodejců v Los Angeles a následné plnění rozkazů, které dostávala prostřednictvím schovaného sluchátka. Před prodavači tančila, zpívala a říkala podivné věty, kterými se snažila pobavit diváky pořadu.

Komediální výstup bývalé herečky však vyvolal ostrou kritiku. „Chování Meghan je dalším důkazem, že nikdy nepochopila, jaký je rozdíl mezi členem královské rodiny a celebritou,“ okomentoval její chování jeden z nich. „Viděl jsem už několik těchto rádoby humorných vystoupení, ale toto je zdaleka nejvíc ponižující. Sama dává lidem materiál k tomu, aby se jí mohli donekonečna vysmívat,“ okomentoval další z uživatelů.

Meghan se snaží distancovat od královské rodiny

Mezi úkoly od moderátorky talk show bylo například ochutnávání pálivých omáček od prodejců. „Mamka se potřebuje trochu zahřát,“ okomentovala Meghan svou degustaci. DeGeneresová následně donutila vévodkyni pít z kojenecké láhve a napodobovat mňoukání kočky. Šokovaní prodejci se o žertu dozvěděli až poté, co splnila všechny výzvy.

Podle webu Daily Mail Markleová využila svou účast v pořadu k tomu, aby se pokusila předvést lehkovážnější image, kterou se chce odlišit od velmi rezervované pověsti královské rodiny. V show upozornila také na své politické zájmy, jako je například prosazení proplácených rodinných dovolených.

Vévodkyně nedávno vyvolala kontroverzi, když volala senátorům na jejich soukromé telefony a využívala svého královského titulu, aby je přesvědčila k hlasování pro placenou dovolenou. Již dříve napsala Kongresu dopis, v němž žádala, aby zvážil uzákonění placené dovolené.

Tagy:

Hlavní zprávy

Imunolog: Epidemie si řídí průběh sama. Další vlna přijít musela, protože nastala všude

Další vlna epidemie do Česka přijít musela, protože propukla i ve všech ostatních státech. V pořadu Partie PLUS televize CNN Prima NEWS to prohlásil imunolog a specialista v oboru buněčné analýzy Jiří Šinkora. Podle Aleksiho Šeda z Ústavu biochemie a experimentální onkologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ale vlna mohla být mírnější díky větší proočkovanosti a dodržování opatření.

Proč pařížský Messi zatím nepřipomíná toho barcelonského? Je mu zima, tvrdí Suárez

Lionel Messi si před týdnem přebral už sedmý Zlatý míč, tedy nejprestižnější individuální fotbalové ocenění. Korunovace argentinské hvězdy se nelíbila úplně každému. Sice letos dovedla svoji reprezentaci k vytouženému titulu z jihoamerického šampionátu Copa América, ale po letním přestupu z Barcelony do Paris Saint-Germain je jen stínem toho Messiho, který roky táhl Katalánce. Bývalý Messiho spoluhráč Luis Suárez naznačil, proč tomu tak může být.

Soud poslal svrženou vůdkyni Myanmaru za mříže. Při protestním pochodu zemřelo pět lidí

Myanmarský soud v pondělí uložil svržené vůdkyni Do Aun Schan Su Ťij čtyřletý trest vězení za podněcování k násilí a porušení protikoronavirových opatření. Agentuře AFP to sdělil mluvčí myanmarské vojenské junty. Čtyři roky vězení dostal také sesazený prezident Win Myin, informovala agentura Reuters. Padly tak první verdikty v procesu s nejvyššími představiteli myanmarské vlády, kterou letos v únoru svrhla armáda.

reklama

Domácí zpravodajství

Fialovu vládu možná nebudu moci brát vážně, rozčílil se Kalousek kvůli schůzkám se Zemanem

Proč všichni tak poslouchají prezidenta Miloše Zemana? Podivil se někdejší šéf státní kasy a možný kandidát na Hrad Miroslav Kalousek (TOP 09). Zkritizoval tím vznikající vládu Petra Fialy (ODS), protože adepti na ministry chodí na rozhovory s prezidentem. Žádná opora v ústavě ale neexistuje. I někteří právníci upozorňují, že Zeman si mohl s jmenováním vlády pospíšit, když je v Česku nouzový stav a jedna z největších krizí.

reklama