reklama
CNN Prima News Milan Hnilička

Milan Hnilička

Výpis příspěvků ke štítku „Milan Hnilička“

Za nelegální večírek s Paroubkem či Šlégrem padly tři pokuty, 11 lidí trest nedostalo

Po třičtvrtě roce od nelegální narozeninové oslavy podnikatele Petra Bendy v jeho hotelu Prince de Ligne v Teplicích teplický magistrát řízení s 11 lidmi odložil, třem udělil pokutu a v pěti případech věc zatím neukončil. Dva lidé pokutu zaplatili, informoval mluvčí radnice Robin Röhrich. Lednová oslava se konala v době, kdy byly hotely kvůli šíření covidu uzavřeny a hromadné akce omezeny. Všech 18 účastníků večírku bylo proto v podezření, že porušili vládní opatření proti šíření koronaviru.

Experti by Pešána podrželi. Pokud ho má někdo někdy nahradit, tak Varaďa, míní

Ano, nebo ne? Měl by Filip Pešán zůstat u seniorské hokejové reprezentace, kterou poprvé jako hlavní trenér vedl na nedávno skončeném mistrovství světa v lotyšské Rize a neprošel s ní přes čtvrtfinále? Zásadní otázka i s ohledem na to, že olympijské hry za účasti hráčů ze zámořské NHL začnou už za osm měsíců. CNN Prima NEWS přináší odpovědi expertů, olympijských vítězů i renomovaného trenéra.

Sledujte ZÁZNAM: Milan Hnilička o své rezignaci na post šéfa NSA

Milan Hnilička rezignoval na post šéfa Národní sportovní agentury. Důvodem podle něj nejsou kontroly v Národní sportovní agentuře, kde se šetří nedostatky s ohledem na schvalování sportovních dotací. Nyní si chce podle svých slov odpočinout a zda v politice zůstane, se teprve rozhodne. Uvedl to na pondělní tiskové konferenci před novináři.

Sport trestáte, ale party v parku jsou v pořádku? Iniciativa Restart žádá vládu o změnu

Amatérský sport se stále nachází v částečném kómatu. Sportovci už sice ve větším počtu mohou vyběhnout ven, ale na jednom sportovišti jich může být maximálně 12 a je nutné utvořit dvojice s rozestupy. Zástupci sportovních svazů tvořících iniciativu Restart amatérského sportu si stěžují na to, že například na malých dětských hřištích se za zlepšující se epidemiologické situace shromažďuje mnoho osob, zatímco organizované aktivity jsou nelogicky brzděny.

reklama