CNN Prima News Milan Hnilička

Milan Hnilička

Výpis příspěvků ke štítku „Milan Hnilička“

Čechmánek by si cestu do NHL našel i bez Haška, věří Hnilička. Brzdil ho specifický styl

Dominik Hašek svým způsobem vydláždil dalším českým hokejistům cestu do NHL, zesnulý Roman Čechmánek by však v Americe prorazil i bez něj, věří bývalý gólman Milan Hnilička. Kvůli svému osobitému stylu by to však podle něj neměl jednoduché. Dlouholetý „Čemanův“ kamarád i rival z brány pro CNN Prima NEWS popsal svůj vztah s legendárním sportovcem.

Čechmánkův odkaz: Čaroděj v zelenožlutých betonech, mistr nájezdů i bouřlivák ve stínu Haška

Legenda vsetínské dynastie, specialista na nájezdy s vystrčenou hokejkou, nenapravitelný bouřlivák, spoluautor zlatého hattricku a ten druhý brankář z Nagana. To vše lze říct o Romanu Čechmánkovi. Jeden z nejlepších českých hokejových gólmanů moderní historie zemřel náhle v neděli ve věku 52 let. Na poli tuzemského hokeje zanechal nesmazatelnou stopu.

Náhrada za Hniličku v Národní sportovní agentuře končí brzy. Neusser ještě jednal s Fialou

Šéf Národní sportovní agentury (NSA) Filip Neusser ještě ve středu jednal s Petrem Fialou, ale příliš mnoho dalšího už by toho ve funkci – ve které je jen rok – stihnout neměl. Podle webu Blesk.cz je jen otázkou času, kdy bude konec 41letého Neussera oznámen. Nahradit by ho měl předseda Českého veslařského svazu Ondřej Šebek. Neusser se ale proti informacím deníku Blesk ohradil. Za lež označil zprávy, že od premiéra dostal vytýkací dopisy a že má brzy skončit.

Hadamczik tepal do Pešána: Jalonen na rozdíl od něj nemá deset funkcí, už si kluky získal

Když byl novým trenérem české hokejové reprezentace jmenován Fin Kari Jalonen, vzbudilo to v mnohých lidech rozpaky. Cizinec u národního týmu? Ale nálada se s mnoha povedenými zápasy před šampionátem mění, zdá se, že zkušený kouč vtiskuje kádru to, co potřebuje. Jeho dosavadní práci v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS ocenili i trenér Alois Hadamczik a bývalý gólman Milan Hnilička.

Za nelegální večírek s Paroubkem či Šlégrem padly tři pokuty, 11 lidí trest nedostalo

Po třičtvrtě roce od nelegální narozeninové oslavy podnikatele Petra Bendy v jeho hotelu Prince de Ligne v Teplicích teplický magistrát řízení s 11 lidmi odložil, třem udělil pokutu a v pěti případech věc zatím neukončil. Dva lidé pokutu zaplatili, informoval mluvčí radnice Robin Röhrich. Lednová oslava se konala v době, kdy byly hotely kvůli šíření covidu uzavřeny a hromadné akce omezeny. Všech 18 účastníků večírku bylo proto v podezření, že porušili vládní opatření proti šíření koronaviru.

Experti by Pešána podrželi. Pokud ho má někdo někdy nahradit, tak Varaďa, míní

Ano, nebo ne? Měl by Filip Pešán zůstat u seniorské hokejové reprezentace, kterou poprvé jako hlavní trenér vedl na nedávno skončeném mistrovství světa v lotyšské Rize a neprošel s ní přes čtvrtfinále? Zásadní otázka i s ohledem na to, že olympijské hry za účasti hráčů ze zámořské NHL začnou už za osm měsíců. CNN Prima NEWS přináší odpovědi expertů, olympijských vítězů i renomovaného trenéra.