CNN Prima News Milan Hnilička

Milan Hnilička

Výpis příspěvků ke štítku „Milan Hnilička“

Náhrada za Hniličku v Národní sportovní agentuře končí brzy. Neusser ještě jednal s Fialou

14. října 2022 14:44

Šéf Národní sportovní agentury (NSA) Filip Neusser ještě ve středu jednal s Petrem Fialou, ale příliš mnoho dalšího už by toho ve funkci – ve které je jen rok – stihnout neměl. Podle webu Blesk.cz je jen otázkou času, kdy bude konec 41letého Neussera oznámen. Nahradit by ho měl předseda Českého veslařského svazu Ondřej Šebek. Neusser se ale proti informacím deníku Blesk ohradil. Za lež označil zprávy, že od premiéra dostal vytýkací dopisy a že má brzy skončit.

Hadamczik tepal do Pešána: Jalonen na rozdíl od něj nemá deset funkcí, už si kluky získal

13. května 2022 14:13

Když byl novým trenérem české hokejové reprezentace jmenován Fin Kari Jalonen, vzbudilo to v mnohých lidech rozpaky. Cizinec u národního týmu? Ale nálada se s mnoha povedenými zápasy před šampionátem mění, zdá se, že zkušený kouč vtiskuje kádru to, co potřebuje. Jeho dosavadní práci v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS ocenili i trenér Alois Hadamczik a bývalý gólman Milan Hnilička.

Hnilička se zastal českých hokejistů: Kluci se snažili, špička je ale vyrovnaná

21. února 2022 08:52

Zimní olympijské hry v Pekingu skončily pro české hokejisty historickým neúspěchem – vyřazením už před branami čtvrtfinále. Bývalý reprezentační brankář a dvojnásobný olympijský medailista Milan Hnilička se přesto v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS reprezentantů kolem kapitána Romana Červenky zastal. Mužstvo prý bylo kvalitní a hráči se snažili.

Za nelegální večírek s Paroubkem či Šlégrem padly tři pokuty, 11 lidí trest nedostalo

20. září 2021 16:07

Po třičtvrtě roce od nelegální narozeninové oslavy podnikatele Petra Bendy v jeho hotelu Prince de Ligne v Teplicích teplický magistrát řízení s 11 lidmi odložil, třem udělil pokutu a v pěti případech věc zatím neukončil. Dva lidé pokutu zaplatili, informoval mluvčí radnice Robin Röhrich. Lednová oslava se konala v době, kdy byly hotely kvůli šíření covidu uzavřeny a hromadné akce omezeny. Všech 18 účastníků večírku bylo proto v podezření, že porušili vládní opatření proti šíření koronaviru.

Experti by Pešána podrželi. Pokud ho má někdo někdy nahradit, tak Varaďa, míní

11. června 2021 16:39

Ano, nebo ne? Měl by Filip Pešán zůstat u seniorské hokejové reprezentace, kterou poprvé jako hlavní trenér vedl na nedávno skončeném mistrovství světa v lotyšské Rize a neprošel s ní přes čtvrtfinále? Zásadní otázka i s ohledem na to, že olympijské hry za účasti hráčů ze zámořské NHL začnou už za osm měsíců. CNN Prima NEWS přináší odpovědi expertů, olympijských vítězů i renomovaného trenéra.

Hnilička: Utkání se Slováky bude mít extra náboj. Vždy jsme chtěli dokázat, kdo je lepší

1. června 2021 14:16

Dnešní zápas se Slováky bude mít extra náboj, prohlásil bývalý předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička v pořadu Co Čech, to trenér! televize CNN Prima NEWS. Slováci a Češi si podle něj vždy chtěli dokázat, kdo je lepší. Hnilička zároveň zdůraznil, že český tým je dost silný na to, aby se dostal do finále.