Milostné kolečko vyhrála Vignerová. Scenárista se po tajné svatbě netajil s prstýnkem

Další zvrat, možná už definitivní. Scenárista Petr Kolečko, který se ještě začátkem měsíce objevoval na veřejnosti s Denisou Nesvačilovou, se oženil. Jeho manželkou však není oblíbená herečka, nýbrž modelka Aneta Vignerová. Píše o tom Blesk.cz.

Ještě začátkem měsíce vyvedl scenárista na předávání Českých lvů Denisu Nesvačilovou a vše naznačovalo tomu, že je spolu pár konečně šťastný. Vignerová, Kolečkova několikanásobná bývalá partnerka a matka jeho syna Jiříka, se vedle toho na konci minulého roku v rozhovoru pro Extra.cz dušovala, že další šanci už dramatik nedostane.

Poté však dle informací Blesku přišel zvrat – Kolečko se měl s modelkou opět začít scházet a vše údajně vyústilo v tajnou svatbu. Nasvědčuje tomu i fakt, že se Petr Kolečko objevil na začátku týdne v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS s prstýnkem na ruce, který se rozhodně nepokoušel skrývat.

ČTĚTE TAKÉ: Róby v barvě šampusu i lososový satén. V čem zářily celebrity na Oscarech a kdo sáhl vedle?

Celý rok byl přitom pro nynější novomanžele jako na houpačce. Kolečko měl dlouhodobě střídat partnerský život s Vignerovou a milostná období s Nesvačilovou. V jednu chvíli však údajně tvrdil, že mu je přednější rodina a vztah s herečkou proto ukončil, načež ho Vignerová vzala ještě na milost. Netrvalo to však dlouho a po dalších epizodách s Nesvačilovou došla modelce trpělivost. Jak se nyní ukazuje, zřejmě ne na trvalo.

Nesvačilová se přitom zdála být vítězkou ještě před měsícem, i když ani její soužití s Kolečkem nebylo idylické. Předtím, než společně vyrazili na zmiňované České lvy, se pohádali a Denisa měla Kolečka pořezat, údajně nešťastnou náhodou. Nakonec se však scenárista rozhodl, možná právě s ohledem na rodinu a syna Jiříka, oženit s Vignerovou.

Tagy: