CNN Prima News mladí lidé

mladí lidé

Výpis příspěvků ke štítku „mladí lidé“

Tajemství zpovědnic: Kněží odhalili, za co se lidé kají nejčastěji

20. března 2021 15:09

Francouzští kněží v nové kontroverzní knize odhalili překvapivé intimní podrobnosti, které se dozvěděli od „hříšníků“. Nejčastěji se lidé zpovídají z nevěry či závislosti na pornografii. Kněží také zaznamenali trend zpovědi mezi mladými lidmi, kteří se chodí kát stále častěji. Napsal o tom web televize RTL.

V Bosně zemřelo při novoroční oslavě osm lidí, patrně se udusili

1. ledna 2021 15:35

Při oslavě příchodu nového roku zemřelo v Bosně osm mladých lidí. Podle dosud nepotvrzených informací se otrávili zplodinami z dieselového agregátu, který jejich chatu zásoboval elektrickým proudem. Bosenská média uvádějí, že další dvě osoby přežily a nacházejí se ve vážném stavu. Podle deníku Dnevni list zemřeli čtyři dívky a čtyři mladíci ve věku 18 a 19 let.

Feri: Studenti se ve vládním chaosu orientují jen díky mému Instagramu. Nabízím pomoc

6. října 2020 10:26

Podle jednoho z nejmladších poslanců Dominika Feriho (TOP 09) je smutné, že se studenti orientují ve vládních opatřeních proti koronaviru pouze díky jeho instagramovému účtu. Nabízí vládě, aby jeho kanál, který má přes 600 tisíc sledujících, využila a komunikovala tak s mladou generací. Poslanec tím reagoval na slova předsedy České středoškolské unie Viktora Reného Schilkeho, který uvedl, že opatření proti koronaviru jsou zmatená a pomáhá jim právě poslancův Instagram. Řekl to v pořadu K věci televize CNN Prima NEWS

COVID-19: Zabíjí mladé a zdravé lidi zvláštní chyba imunity?

7. dubna 2020 15:53

Stránky světových médií začínají plnit příběhy lidí, kteří měli všechny předpoklady překonat nákazu koronavirem, ale náhle se jejich stav prudce zhoršil a oni zemřeli. I čeští lékaři už se tímto fenoménem zabývají, ve světě běží odborná studie cíleně vyhledávající tyto pacienty. Některé těžké průběhy či nečekaná úmrtí u mladých lidí by mohla mít na svědomí specifická porucha obranyschopnosti přímo proti tomuto typu virů.