CNN Prima News módní návrhář

módní návrhář

Výpis příspěvků ke štítku „módní návrhář“

Dvojice mladých talentů míří na Milano Design Week. Je co ukazovat, říká porota

Opravdová krása trvá věčně, říkávala legendární francouzská návrhářka Coco Chanel. Těžko si na její slova nevzpomenout ve chvíli, kdy se trojice povolaných v centru Prahy sklání nad devadesátkou návrhů mladých nadějí, které se rozhodly popadnout příležitost za pačesy a zúčastnily se soutěže, již společně vyhlásily společnost JTI, výrobce designových zahřívačů tabáku, a přední módní časopis Vogue.

Svět módy oblékl černou. Nový kreativní ředitel Moschino pár dní po nástupu do funkce zemřel

Svět módy zasáhla smutná zpráva. Ve věku 46 let zemřel světově známý návrhář Davide Renne, nový kreativní ředitel značky Moschino. Jeho skon potvrdila mateřská společnost Aeffe S.P.A, přičemž ve zprávě označila za příčinu smrti nenadálou nemoc. Jmenování Renneho na význačnou pozici přitom bylo oznámeno teprve 16. října letošního roku. O úmrtí návrháře informoval web CNN.

Návrhářka Wangová okouzluje v 74 letech mladistvým vzhledem. Prozradila, co za ním stojí

Slavná módní návrhářka Vera Wangová vypadá ve svých čtyřiasedmdesáti letech naprosto skvostně. V rozhovoru pro web Page Six prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled. Denně se stravuje jídlem z McDonald’s a donuty, jídlo z fastfoodu pak zapíjí vodkou. Také tvrdě dře, ne však v posilovně. Většinu svého času věnuje práci, podle jejích slov je právě zaneprázdněnost ideální cestou ke zdraví.

Vyhrajte trička z nové udržitelné kolekce LAFORMELA

Showtime si pro vás společně s Komerční bankou připravil další soutěž! Oblečení z recyklovaných uhlíkových emisí? Ano! Technologie LanzaTech je nejnovější inovací v textilním průmyslu. První udržitelnou kolekci představil módní návrhář studia LAFORMELA ve spolupráci s KB a vy nyní můžete vyhrát 3 bílá trička z této kolekce. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme vám palce!

Bohyně na plný úvazek. Návrhářka Vanda Janda dosáhla na vrchol, inspiraci našla u babičky

Vanda Janda je známá módní návrhářka, které se podařilo zaujmout desetitisíce fanoušků. Miluje růžovou barvu a na jejích kolekcích, které tvoří pod sloganem Full Time Diva – bohyně na plný úvazek, je to znát. K módě měla blízko už od dětství, a to především díky své babičce. Než se dostala k návrhářství, měla úspěšný módní blog a také se věnovala modelingu. Naposledy veřejnost zaujala během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který se koná od 1. do 7. září. Na módní přehlídce se totiž vedle Vandy Jandy objevil s obřími pugety květin i jeden z nejbohatších Čechů, vlastník EPH Daniel Křetínský, píše o tom deník Blesk.

Nádherná barevnost Pavlových i přeslazená rebelie Katy Perry. Návrhářka zhodnotila korunovaci

Rozvolnění tradičních požadavků na dress code pro korunovaci Karla III. byl krok správným směrem, který dokázal lidem velkolepou událost přiblížit, zhodnotila módní návrhářka Tereza Sabáčková ve Zprávách na CNN Prima NEWS. Zároveň ocenila barvu, střih a originalitu modelu první dámy Evy Pavlové, prvky cizokrajnosti, jež přineslo zahrnutí tradičních krojů některých státníků i „přeslazený a rebelský“ outfit zpěvačky Katy Perry.

Vignerová překvapila bílými vlasy. Po svatbě je to takové váženější, popsala novou životní roli

Modelka Aneta Vignerová překvapila diváky sobotního Fashion Weeku v Praze neobyčejně obarvenými vlasy – do bíla. Pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS novomanželka scenáristy Petra Kolečka následně uvedla, že již brzy půjde o její přirozenou barvu. „Černé vlasy půjdou do bíla, je to realita,“ sdělila bez obav Vignerová. Zároveň prozradila, že coby vdaná žena si na přehlídkovém molu připadala váženěji. Samotnou akci, jejíž hvězdou byla, odstartoval módní návrhář Michael Kováčik.

Hodně jsem proplakala, říká ukrajinská návrhářka o stěhování do Česka. Popsala velké fiasko

Ukrajinská módní návrhářka Natali Ruden patří mezi uznávané návrháře v Česku. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS však přiznala, že její začátky v tuzemsku nebyly vůbec jednoduché. „Hodně jsem proplakala. Bylo to pro mě složité,“ řekla. S moderátorkou Radkou Červinkovou pohovořila také o svém novém partnerovi i chystané kolekci.