reklama
CNN Prima News módní návrhář

módní návrhář

Výpis příspěvků ke štítku „módní návrhář“

Laffita o vztahu s otcem: Byl to macho. Říkal, že jestli budu gay, zabije mě jako psa

4. prosince 2021 18:42

Kubánec Osmany Laffita se živí jako úspěšný módní návrhář a více než 25 let žije ve šťastném vztahu s partnerem Guyem. V mládí to však neměl vůbec lehké. Svou orientaci musel dlouho skrývat. V době, kdy žil ještě na Kubě, to bylo trestné. Dlouho se s tím nemohli smířit ani jeho otec. „Táta mi kolikrát říkal, že jestli budu gayem, zabije mě jako psa,“ řekl Laffita v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Sledujte ŽIVĚ Co Čech, to politik: Jak obhajuje Janeček svůj postoj k neočkování dětí?

23. listopadu 2021 17:33

Neočkujme děti, prohlásil nedávno miliardář Karel Janeček, za což sklidil bouři a schytal kritiku z řad vědců. Jak obhajuje svůj názor k vakcinaci? V pořadu Co Čech, to politik! s ním budou diskutovat mikrobiolog z Akademie věd ČR Peter Šebo, který stojí za peticí pro povinné očkování, a módní návrhář Osmany Laffita. Debatu můžete sledovat od 18 hodin na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku.

Zemřel návrhář Pierre Cardin, legenda módního průmyslu a student Diora

29. prosince 2020 13:23
Aktualizováno

Zemřel francouzský módní návrhář Pierre Cardin, vizionářský stylista a průkopník prêt-à-porter, konfekčního odívání, jež módu zpřístupnilo širší veřejnosti. Pierre Cardin byl držitelem několika řádů a ocenění a člen francouzské Akademie krásných umění. Zemřel ve věku 98 let v Americké nemocnici v Paříži. Agentuře AFP jeho úmrtí oznámili pozůstalí.

Přehlídková mola za sexuální služby. Magnát Peter Nygård čelí obvinění ze zneužívání

16. prosince 2020 17:08

Módní magnát Peter Nygård čelí obvinění z vydírání a obchodování s lidmi. Mladým dívkám nabízel modelingovou kariéru nebo finanční kompenzaci za sexuální služby, které měly poskytnout jemu nebo jeho obchodním partnerům. Příští červen osmdesátiletý návrhář obvinění popírá, informuje zpravodajský web BBC.

Děsivě se promenádující šaty bez modelek a modelů? I to je digitální móda

9. listopadu 2020 11:59

Šaty bez modelek a modelů promenádující se po přehlídkových molech? Díky koronavirové epidemii se takzvaná digitální móda dostává do širšího povědomí. Výrobcům ušetří čas i finance, které jsou zejména v době restrikcí pro firmy klíčové. Touto cestou se vydal i český start-up, který svůj koncept představil na módní akci Prague Fashion week.

reklama