CNN Prima News módní návrhář

módní návrhář

Výpis příspěvků ke štítku „módní návrhář“

Módní odvětví v slzách. Zemřel návrhář Paco Rabanne, jeho parfémy miluje celý svět

3. února 2023 15:07

Ve věku 88 let zemřel Paco Rabanne, uznávaný módní návrhář španělského původu, který se v šedesátých letech 20. století proslavil především svými metalickými a futuristickými modely. Známý byl i pro své luxusní parfémy, které si získaly příznivce po celém světě. O jeho úmrtí informovala agentura AFP s odvoláním na mluvčího katalánské skupiny Puig, která vlastní značku nesoucí jeho jméno.

Zemřela módní návrhářka a rebelka Vivienne Westwoodová. V punkovém hnutí hrála klíčovou roli

29. prosince 2022 22:52

Ve věku 81 let zemřela britská módní návrhářka Vivienne Westwoodová. Její módní dům v prohlášení na Twitteru uvedl, že zemřela pokojně a obklopena svou rodinou v Claphamu v jižním Londýně. Uznávané rebelce, která hrála klíčovou roli v punkovém hnutí 70. let, bylo 81 let. Proslavily ji bundy pocákané sprejem, spínací špendlíky, žiletky, zipy nebo psí obojky. Podílela se i na tvorbě image kapely Sex Pistols.

Budu mladá až do skonání, říkala Trumpová. Před smrtí přibrala a kulhala, přiznal Laffita

20. července 2022 21:52

Zpráva o smrti Ivany Trumpové módního návrháře Osmany Laffitu šokovala. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedl, že exmanželka Donalda Trumpa před smrtí přibrala, kulhala a měla problémy s kyčlemi. „Přesto vždy říkala: Budu mladá až do své smrti, ať to stojí, co to stojí,“ prozradil její dlouholetý přítel. Pohřbu se však nakonec nezúčastnil.

Laffita o Trumpové: Nebyla nafrněná, ale naštvala se raz dva. Milovala Česko a pivo

20. července 2022 09:29

Málokdo měl k Ivaně Trumpové tak blízko jako módní návrhář Osmany Laffita. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal na moment, kdy se s exmanželkou bývalého amerického prezidenta setkal poprvé. „Myslel jsem, že bude nafrněná a arogantní, ale se mnou byla zlatíčko,“ svěřil se. Prozradil také, jaký vztah měla Trumpová k rodné vlasti.

Laffita o vztahu s otcem: Byl to macho. Říkal, že jestli budu gay, zabije mě jako psa

4. prosince 2021 18:42

Kubánec Osmany Laffita se živí jako úspěšný módní návrhář a více než 25 let žije ve šťastném vztahu s partnerem Guyem. V mládí to však neměl vůbec lehké. Svou orientaci musel dlouho skrývat. V době, kdy žil ještě na Kubě, to bylo trestné. Dlouho se s tím nemohli smířit ani jeho otec. „Táta mi kolikrát říkal, že jestli budu gayem, zabije mě jako psa,“ řekl Laffita v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.