Monza

Výpis příspěvků ke štítku „Monza“

Začíná česká kvalifikace ve virtuálních závodech. Tuzemský vítěz se podívá do Monaka

4. července 2022 21:50

Odstartovala národní kvalifikace na mistrovství světa ve virtuálních závodech Sim Racing. Celý šampionát proběhne v populárním závodním simulátoru Assetto Corsa. Soutěžní tratí se stala legendární italská Monza, na které budou závodníci pálit pneumatiky ve voze Porsche 911. Šanci reprezentovat české barvy bude mít každý, přičemž ti nejlepší se zúčastní finále v Monaku.

Prestižní virtuální závody se otevřou českým jezdcům. Zahrají si o postup do Las Vegas

30. září 2021 00:20

Čeští a slovenští virtuální závodníci se mohou radovat. Turnajová série Logitech G Challenge 2021 otevře brány svého šampionátu i pro tuzemské jezdce, kteří tak dostanou šanci se utkat o postup do světového finále v Las Vegas. O postup bude bojovat osmice nejlepších závodníků přímo ve studiu televizního pořadu RE-PLAY na stanici TV Prima.

Prezident Macron „naháněl“ pilota F1 Gaslyho. Musím se mu ozvat zpět, volal vítěz z Monzy

7. září 2020 16:45

O víkendu se v Monze zrodil nádherný příběh. Pokud by někdo před Velkou cenou Itálie formule 1 vsadil na vítězství Pierra Gaslyho desetikorunu, bral by dva a půl tisíce. Tak nepravděpodobné bylo, že se čtyřiadvacetiletý Francouz z týmu AlphaTauri dočká svého premiérového vítězství v seriálu mistrovství světa královské disciplíny motosportu.

Ferrari v krizi? Nálada musí být šílená. Vyhrát mohou jen megapodvodem, míní Enge

5. září 2020 07:29

Fiasko. Tak lze bez pardonu označit letošní sezonu týmu Ferrari ve Formuli 1. Nejstarší a suverénně nejúspěšnější stáj se v roce 2020 topí v sérii špatných výsledků, což jen doložila poslední Velká cena Belgie, kde italské monoposty skončily na 13., respektive 14. místě. „Vedení asi nejde správným směrem. Ozubená kolečka do sebe nezapadají,“ říká český automobilový závodník Tomáš Enge.