CNN Prima News mrtvý muž

mrtvý muž

Výpis příspěvků ke štítku „mrtvý muž“

Záhadný nález v Hranické propasti. Policie objevila mrtvého muže. Netuší, o koho jde

4. srpna 2022 12:03

Na hladině Hranické propasti bylo ve středu nalezeno tělo muže bez známek života. Po jeho totožnosti policie pátrá, uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Tělo vytáhli z útrob propasti policejní potápěči ve spolupráci s hasiči a za asistence hranického výzkumného týmu Hranický kras, kteří na místě prováděli uplynulý týden mezinárodní výzkum.

Děsivý nález v Plzni: Rybáři našli mrtvého muže, policisté zjišťují jeho totožnost

13. března 2022 19:57

Policisté zjišťují totožnost mrtvého muže, kterého v neděli dopoledne našli dva mladí rybáři u břehu řeky Berounky na okraji Plzně. Na místě byla policie s potápěčem, hasiči a koroner, u zemřelého byla nařízena soudní pitva, řekla krajská policejní mluvčí Dana Ladmanová. Případem se dále zabývají kriminalisté z Plzně.

Hrozivý počet nehod na Olomoucku. Řidič u Přerova narazil do stromu, oživovali ho marně

7. prosince 2021 09:23

Na Přerovsku zemřel třiačtyřicetiletý řidič, z dosud neznámých příčin narazil osobním autem do stromu. Nehoda se stala v pondělí vpodvečer mezi Horní Moštěnicí a Přestavlky, okolnosti nehody policie vyšetřuje. V Olomouckém kraji jde letos o 37. oběť dopravních nehod, jen za listopad zemřelo na silnicích v kraji pět lidí.

Řidiče museli vystříhat, oživovali ho marně. Na Českolipsku mu nedal přednost sypač

6. prosince 2021 08:45
Aktualizováno

Na silnici I/9 u Sosnové na Českolipsku zemřel v pondělí ráno senior za volantem osobního auta. Narazil do sypače, který vjížděl z vedlejší silnice a nedal mu přednost. Muž na místě svým zraněním podlehl, řekla ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Kvůli nehodě byla na několik hodin uzavřena silnice I/9 u Sosnové.

Teroristický útok na Novém Zélandu. Islamista pobodal v supermarketu šest lidí

3. září 2021 07:47
Aktualizováno

Policisté na Novém Zélandu v pátek zastřelili muže, který v supermarketu v jednom z obchodních center v Aucklandu pobodal šest lidí. Útočník byl inspirovaný ideologií teroristické organizace Islámský stát (IS), řekla premiérka Jacinda Ardernová, podle které šlo o teroristický čin. Extremista původem ze Srí Lanky byl novozélandským bezpečnostním úřadům znám, nepřetržitě ho sledovaly.