reklama

Na české scéně se nemáme čeho bát, tvrdí vítěz turnaje Samsung Midseason

Zazářil na Samsung Midseason turnaji a zajistil si tak postup na Mistrovství ČR v mobilní hře Wild Rift. Marksman vítězného týmu eSuba, Michal „Wizzy“ Ngo, se rozpovídal o tom, jaké je hájit jedny z nejprestižnějších barev na naší scéně a jak vidí své osobní cíle a sny do budoucna.

reklama

Jak hodnotíte předvedený výkon celého týmu?
Úplně úžasně. První hru proti Patres of Love jsme zahráli tak čistě, že to nikdo nečekal, a od té doby jsme všichni měli vítězný drive.

Vnímal jste před turnajem někoho jako seriózní hrozbu eSuby, nebo jste si byli jisti, že nemáte na naší scéně konkurenci?
Před turnajem to byli určitě STOPWATCH, protože s nimi máme nějakou tu historii a vnitřní respekt, ale tímhle turnajem jsme dokázali, že se na české scéně nemáme čeho bát. V sobotu přišlo jedno zakopnutí právě proti nim.

V průběhu celého Samsung Midseason se docela velký počet lidí bavil v chatu. Vnímali jste to nějak jako tým, nebo jste se spíše soustředili jenom na svůj výkon?
Koukali jsme na to, ale jen do té doby, dokud na to náš coach nepřišel. Bál se, že nám to pokazí psychiku. Myslel to rozhodně dobře. Chtěl, abychom se soustředili jen na hraní a náš výkon.

Jak zatím hodnotíte své působení v eSubě? Přichází nějaký větší tlak s tak velkým jménem?
Ze začátku jsem se toho bál, protože eSuba má u nás velké jméno. Ovšem po prvním bootcampu, kde jsem všechny poznal, si to naplno užívám. Jsou to super lidi, všichni jsou milí, ochotní a přátelští.

Co máte teď v plánu, když máte na domácí scéně splněno?
Teď máme v plánu umístit se v Origin Series a zviditelnit se v Evropě.

Máte nastavený nějaký osobní cíl, kterého byste rád dosáhl?
Můj cíl je dostat do se Evropy a hrát primárně na evropské scéně, ale snem je dostat se na světový šampionát.

Co říkáte na Wild Rift scénu? Aktuálně u nás jde totiž dost nahoru.
Je úžasné sledovat, jak se někteří hráči zlepšují. Dokonce mohu říct, že mě výkonem dohání.

Tagy:
esport rozhovor videohry turnaj Samsung mobilní hry Gaming eSuba Samsung MČR v mobilních hrách Wild Rift PLAYzone

Hlavní zprávy

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert
Koronavirus

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert

Lidé stále hledají nové způsoby, jak obcházet vládní nařízení proti šíření nemoci COVID-19. Dokazují to sami pořadatelé hromadných akcí, kteří přiznávají, že lidé hledají sofistikované způsoby, jak se prokázání bezinfekčnosti vyhnout. Někteří z pořadatelů aktuálně využívají možnosti propojení aplikace Tečka při nákupu vstupenky, lidé však našli snadný způsob, jak nový systém obejít.

Rapidní nárůst nakažených. V Česku jich v sobotu přibylo o stovku více než před týdnem

Laboratoře v Česku v sobotu potvrdily 409 případů koronaviru, zhruba o stovku více než před týdnem. Reprodukční číslo, ukazující rychlost šíření nákazy, stouplo na 1,05 z předchozích 1,01. Počet lidí s covidem v nemocnicích se v mezitýdenním srovnání zvýšil o devět na 166, proti pátku jich ale o čtyři ubylo. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Kroužkování může pořádně zamíchat s výsledky voleb. Jsou na to koalice připravené?

Kroužkování, neboli udělování preferenčních hlasů konkrétním stranickým kandidátům, může letos víc než kdy jindy rozhodnout, jak volby dopadnou. Preferenční hlasy mohou zamíchat hlavně pořadím na kandidátkách stran, které jsou součástí koalic. Úspěšné vykroužkování kandidáta jedné strany totiž může o sněmovní křeslo připravit člena jiné koaliční strany.

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Obušky, pepřáky, zaklekávání. Policisté v Austrálii drsně trestají porušování lockdownu

Austrálie se potýká s třetí vlnou pandemie koronaviru. Denně nyní přibývá kolem 1 600 nových případů. Země nařídila tvrdý lockdown a policie striktně vyžaduje dodržování opatření. Leckdy velmi brutálním způsobem. Na sociálních sítích se šíří mnoho videí, na kterých policisté srážejí lidi k zemi, zaklekávají je nebo je drží pod krkem.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama