reklama

Na Štědrý večer se opil a spadl ze srázu. Našli ho podchlazeného ve křoví

Štědrý večer mohl dopadnout tragicky pro pětapadesátiletého muže z Brna. Podnapilý se totiž zřítil ze zhruba dvacetimetrového srázu a ležel pod ním několik hodin. Měl odřeniny a byl značně podchlazený.

reklama

Dne 25. prosince slyšel kolemjdoucí v zahrádkářské oblasti v brněnských Vinohradech úpění a sténání. Následně zjistil, že v houští leží zraněný muž. Obrátil se tedy na městskou policii. „Přivolaní strážníci pak na zemi, mezi klacky a listím, našli muže s čelovkou na hlavě a krvácejícími odřeninami. Muž byl sice při vědomí, ale značně podchlazený. Hlídka proto prostřednictvím operačního střediska přivolala záchrannou službu a zraněného zabalila do izotermické fólie, aby mu poskytla tepelný komfort,“ sdělila policejní mluvčí Markéta Skřivánková.

Muž skončil v nemocnici

Následně jeden mužův známý strážníkům přiznal, že s ním byl na Štědrý večer a odcházel od něj v podnapilém stavu. „Vše tak nasvědčovalo tomu, že se pětapadesátiletý muž po cestě domů zřítil z přibližně dvacetimetrového srázu a ležel tam několik hodin. Záchranáři muže po prvotním vyšetření převezli sanitkou do nemocnice,“ dodala Skřivánková.

K tématu

Tagy: nemocnice Brno Jihomoravský kraj opilý muž pád sráz Městská policie Brno podchlazení Štědrý den

Další hlavní zprávy

Zahraničí

Proruští separatisté zastřelili na Ukrajině dalšího vojáka. Od rána je na frontě klid

Proruští separatisté zastřelili na Ukrajině dalšího vojáka. Od rána je na frontě klid

Další ukrajinský voják podle nedělního armádního oznámení přišel o život při nepřátelském ostřelování ukrajinských pozic v Donbasu na východě země, jehož část ovládají proruští separatisté. Británie a USA se „pevně postavily“ proti ruské destabilizační kampani vůči Ukrajině a vyzvaly Rusko k okamžitému zmírnění vyhrocené situace v Donbasu a k plnění mezinárodních závazků.

Slavia, nebo Sparta? Poslanci se vsadili, kdo vyhraje derby. Nacher může leštit vitrínu
Jako rozbalování Kinder vajíčka, lidé jsou zmatení. Arenbergera kritizuje nejen opozice
Romana nemohla ovládat tělo. Ve 33 letech si vyslechla krutou diagnózu: Parkinsonova nemoc
reklama
reklama
Tomský: Philip si sňatkem s Alžbětou zkazil kariéru, Harryho unesla šílená ženská

Velká Británie

Domácí zpravodajství

Konspirátoři zneužívají tragickou smrt Petra Kellnera. Šíří o něm bizarní teorie
Další články
reklama
reklama