reklama
CNN Prima News navigace

navigace

Výpis příspěvků ke štítku „navigace“

KOMENTÁŘ: Jak z nás rozkopané Česko dělá šílence

11. června 2021 14:03

Opravdu se snažíte. Opravdu. Nekonečné popojíždění zkracujete posloucháním rádia, čtením zpráv na mobilu. Nebo chvilku koukáte ven. Do blba. Pak do mobilu. Do rádia. Ven. Pak samozřejmě na sebe do zrcátka, uklidňujete se svou krásou. A zase. Do mobilu. Do rádia. Klid. Kliiid…

Novinka v tunelu Blanka? Systém pro neztracení signálu navigace příliš nefunguje

16. ledna 2021 07:29

Možná to znáte – vjedete do tunelu a navigace ztratí signál. Navigace a tunely si obvykle moc nerozumějí. Nepříjemné je to zvláště v situacích, kdy má tunel více výjezdů a vy jste tak v podzemí odkázáni na svůj orientační smysl. Konec bloudění se snaží zajistit v pražském tunelu Blanka, kam signál navigace přivedli. Jenže při našem testu novinka příliš neobstála.

Izraelští osadníci údajně napadli palestinské cyklisty. Vjeli na „nepovolené“ území

22. července 2020 18:33

Skupina palestinských cyklistů měla být údajně napadena Izraelci poté, co skupinu přivedla navigace na cestu okupovanou židovskými osadníky na Západním břehu Jordánu. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelský server Ynet k incidentu ve středu napsal, že se jedná o další příklad, že navigační technologie nedokážou zvládnout tamní mimořádně složitou teritoriální situaci.

reklama