CNN Prima News návštěvníci

návštěvníci

Výpis příspěvků ke štítku „návštěvníci“

Smutná zpráva z pražské zoo: Zemřelo nejmladší slůně, Amalee podlehla zákeřné nemoci

27. ledna 2023 10:01

O tragickou zprávu se v pátek 27. ledna na sociálních sítích podělil ředitel pražské zoo Miroslav Bobek. Nejmladší slůně Amalee, které by v květnu oslavilo tři roky, podlehlo onemocnění zvanému sloní herpes. Zákeřná nemoc má rychlý průběh, nedokáže jej zastavit ani okamžitá léčba. Chovatelé jsou zdrceni. V roce 2016 stejnému onemocnění podlehla i samička Sumitra v Ostravě.

Covid coby tichý interpret. Neodradí nás, hlásí návštěvníci festivalů. Co na to imunolog?

13. srpna 2022 08:28

Již od konce června začali Češi utišovat svůj hlad po hudebních festivalech či venkovních divadelních scénách. Pandemii koronaviru mnozí strčili do pomyslné škatulky „neotvírat“ a rozhodli se užít si roky odkládané akce. Přesto se domů někteří vraceli s příznaky koronaviru. Ať už si byli návštěvníci rizika nákazy vědomi, nebo ne, prožitých chvil na eventech, které čítaly i desítky tisíc lidí, nelitují. Imunolog Václav Hořejší navíc míní, že si na vir ve společnosti musíme zvyknout.

Skandál na vsetínském koupališti. Návštěvník obtěžoval dítě, případ řeší policie

21. července 2022 13:48

Návštěvník na vsetínském koupališti v úterý podle starosty Jiřího Růžičky (KDU-ČSL) obtěžoval dítě. Incidentem se zabývá policie. Město v reakci na to zpřísnilo pravidla pro návštěvu koupaliště. Radnice je připravena lidem, kteří nedodržují návštěvní řád, zakázat vstup na koupaliště na celou sezonu. Na koupaliště také nemohou vstoupit děti do 13 let bez dozoru dospělého, uvedl ve čtvrtečním prohlášení rozeslaném médiím Růžička. Věk účastníků incidentu nezveřejnil.

Drsná rvačka na koupališti. Chlapci měli obušky a pepřový sprej, zbili návštěvníky i ochranku

20. července 2022 18:37

Německá metropole se potýká s násilnostmi na koupališti. V úterý v podvečer byla ze zařízení Columbus ve čtvrti Neukölln vykázáno až 12 mladíků kvůli nevhodnému chování. O necelou hodinu později se vrátili, někteří přelezli plot. Pepřovým sprejem, obušky a pěstmi napadli ochranku, záchranáře i návštěvníky. Policie chystá tvrdá opatření.

Česká mincovna na EXPO 2020 v Dubaji zabodovala. Plánuje zde zřídit svou kancelář

Téma: Komerční sdělení
10. ledna 2022 13:39

Společnost Česká mincovna z Jablonce nad Nisou, která se zúčastnila rotační expozice České poklady na Všeobecné světové výstavě v Dubaji (EXPO), potěšila návštěvníky a naplnila svá očekávání. Na globální přehlídku lidské dovednosti a umu dovezla unikátní výtvory z drahých kovů. Na atraktivním arabském trhu plánuje firma v budoucnu vlastní zastoupení.

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

6. prosince 2021 19:20

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

Festival Hrady se otevírá většímu počtu návštěvníků. Do prodeje dává další lístky

12. srpna 2021 14:51

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ se hlásí ve své „odlehčené verzi“ Hrady CZ Light. Otevírá se většímu počtu návštěvníků a do prodeje dává další lístky. Vzhledem k aktuálním vládním opatřením se maximální kapacita festivalu zvyšuje na sedm tisíc osob a odpadne také nutnost rozdělit areál festivalu na dva sektory.