reklama
CNN Prima News nebezpečná jízda

nebezpečná jízda

Výpis příspěvků ke štítku „nebezpečná jízda“

Řidičovi se nevešly děti do auta, tak je posadil do kufru. Vyrazil s nimi na dálnici

21. srpna 2021 08:29

Do prostorného kufru sportovního vozu Audi se vejde leccos. Francouzský řidič do něj kvůli nedostatku místa na sedačkách posadil vedle dalších věcí na dovolenou i dva teenagery. A vyrazil po dálnici na španělskou Costa Bravu. Dveře kufru přitom ani nebyly zavřené. Žádnému z pasažérů se naštěstí nic nestalo, řidič si ale vysloužil pokutu 840 eur, tedy v přepočtu přes 20 tisíc korun.

Policie zastavila muže, který se hnal okreskou 182 km/h. Řidiči bylo osmdesát let

19. srpna 2021 23:36

Mnozí senioři často přeceňují své řidičské schopnosti nebo zdravotní stav, čímž ohrožují ostatní účastníky silničního provozu. Nejčastějším jejich zlozvykem je pomalá jízda, která okolním šoférům doslova pije krev. Ve městě se pohybují nanejvýš třicetikilometrovou rychlostí, mimo město ručička tachometru jejich aut sotva atakuje hranici 70 km/h. To ovšem není případ osmdesátiletého muže, který přišel o řidičák kvůli tomu, že maximální povolenou rychlost překročil téměř o dvojnásobek.

Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných

22. června 2021 20:05
Aktualizováno

Při dopravní nehodě čtyř aut v Praze 4 – Michli se zranilo šest lidí. Dva z nich mají těžká zranění, zaklíněnou ženu vyprošťovali hasiči, řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Mezi lehce zraněnými jsou i tři děti. Nehoda se stala chvíli po 19:00 na sjezdu z ulice 5. května do Vyskočilovy ve směru z centra. Podle mluvčího pražské policie Jana Rybanského narazilo auto, které policisté pronásledovali, do dvou osobních aut a autobusu. Mezi zraněnými je řidič a spolujezdkyně z pronásledovaného vozidla.

reklama