CNN Prima News nebezpečná jízda

nebezpečná jízda

Výpis příspěvků ke štítku „nebezpečná jízda“

Hazard při jízdě autem na Děčínsku. Mladík se riskantně vykláněl z okýnka, ukazují záběry

Mladík se na severu Čech rozhodl, že za jízdy předvede nebezpečný kousek. Na místě spolujezdce se vyklonil z okénka auta celou horní polovinou těla. Hazard na silnici natočila svědkyně. Odborníci se shodují, že podobné chování je velmi riskantní, a to jak ze strany spolujezdce, tak řidiče. Za takové počínání hrozí až několikatisícová pokuta. Pokud by došlo k nehodě, právně zodpovědní by byli oba aktéři.

Kuriózní záběry z Brna: Řidička si šla nakoupit, mezitím jí odjelo auto

Kuriózní dopravní situace se stala v brněnské Provazníkově ulici. Řidička tam nejenže zastavila na zákazu stání, ale při parkování navíc zapomněla zatáhnout ruční brzdu. Krátce poté, co vystoupila, se její auto samovolně rozjelo přímo do křižovatky a elegantně zaparkovalo na protějším chodníku. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Policisté teď sdílí video s nehodou na sociálních sítích a prosí řidiče, aby byli obezřetnější.

Záběry z děsivé honičky: Závory na přejezdu lupiče v Cadillacu nezastavily. Skoro je smetl vlak

Americká policie zveřejnila záběry z divoké honičky, která se odehrála minulý čtvrtek ve městě Auburn ve státě Washington. Dvojice podezřelá z loupeže uháněla před strážci zákona vysokou rychlostí – nezabrzdila ani na železničním přejezdu, na který se zrovna přiřítil vlak. Řidič i spolujezdec měli velké štěstí, že vyvázli bez zranění. Jednoho z nich policie již dopadla, po druhém stále pátrá.

Šílené záběry z D10: Řidič se řítil rychlostí 315 km/h, spolujezdec hazardní jízdu natáčel

Neuvěřitelnou rychlostí se po dálnici D10 na Liberecku řítil řidič sportovního vozu. Jeho spolujezdec ho při šílené jízdě natočil, video se podařilo získat redakci CNN Prima NEWS. Auto jede v levém rychlém pruhu, přestože dálnice je volná. Důvodem je zřejmě právě závratná rychlost. Reportér Libor Tampier našel i muže, který tvrdí, že seděl za volantem.

Tragická bilance: Na českých silnicích loni zemřelo 454 lidí. Nejméně v historii statistik

Loni zemřelo na českých silnicích nejméně lidí od roku 1961, kdy policie začala vést souhrnné statistiky. Mrtvých bylo 454, tedy o 16 méně než předloni. Dopravních nehod policisté zaznamenali 98 460, což je o 872 méně než v předloňském roce. Celková hmotná škoda dosáhla loni zhruba 7,5 miliardy korun. Na tiskové konferenci to uvedli náměstek policejního prezidenta Tomáš Lerch a ředitel dopravní policie Jiří Zlý.

Lidé z Rudňan zuří kvůli tragédii, při které zemřely dvě děti: Šílenci tu jezdí i stovkou

Slovenskou obcí Rudňany otřásla na Boží hod tragická nehoda. Řidič tam zřejmě kvůli vysoké rychlosti narazil do sloupu, náraz nepřežily dvě děti, které podle předběžných informací nebyly ani připoutány. Obyvatelé obce se ale nediví a bezmocně zuří. Není podle nich neobvyklé, že řidiči jezdí v daném úseku i 100 kilometrů za hodinu.

Krok od další tragédie. Lidi na zastávce vyděsilo auto, nejhoršímu zabránil svědek

Po Bratislavě se proháněl další nezodpovědný řidič. Ohrožoval lidi na chodníku a porušoval dopravní předpisy. Díky všímavému svědkovi si na něj policisté došlápli. K incidentu došlo necelé dva měsíce od tragédie, která se stala na autobusové zastávce v ulici Zochova, kde opilý řidič narazil do lidí čekajících na svůj spoj. V důsledku nehody tehdy přišlo o život celkem pět lidí.

Děsivé detaily nehody Jiřího P.: Nemohl přežít. Část těla odlétla 150 metrů, píší lidé

Jiří P. zemřel při čtvrteční tragické nehodě v Jičíně. Jeho vůz skončil rozlomený na tři části. Co bylo přesnou příčinou nehody, zatím vyšetřují policisté. Už teď se ovšem na sociálních sítích objevují další podrobnosti o této havárii. Kromě vysoké rychlosti měl Jiří P. jet na zcela sjetých pneumatikách. Část jeho těla pak údajně našli 150 metrů od místa nehody.