reklama
CNN Prima News nelegální činnost

nelegální činnost

Výpis příspěvků ke štítku „nelegální činnost“

Drzost, která nemá obdoby, říká policie k případu podvodnice, která nabízela štěňata

10. února 2021 23:44

Pětadvacetiletá dívka nabízela na internetu k prodeji štěňata a elektrotechniku. Žádný obchod ale ve skutečnosti neměla v úmyslu uskutečnit, proto na internetu vytvořila několik desítek e-mailových adres a účtů na sociálních sítích, pořídila si desítky telefonních čísel, vymyslela pro sebe desítky jiných jmen a příjmení a založila několik účtů u bankovních i nebankovních společností. „Drzost této mladé dámy nemá obdoby,“ podotýkají samotní policisté k podvodnici, která z lidí vylákala přes čtvrt milionu korun.

Kopáči vltavínů v pasti. Policie má novou taktiku na hledače, dva čerstvě dopadla

10. ledna 2021 22:33

Policie zadržela na Českobudějovicku dva muže ve věku 23 a 24 let, kteří podle ní nelegálně těží vltavíny. Policisté je zajistili při akci poblíž obce Nesměň. Na webu o tom dnes informoval mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. Dodal, že k vyhledávání lidí, kteří vltavíny nelegálně těží, používají policisté novou metodu, při níž jim pomáhají i pátrací psi.

GALERIE: Pašování po česku? Živá zvířata, výrobky z nich i černá magie

26. října 2020 15:30

Národ chovatelů – tak se o Češích mluví ve spojení se zvířaty. Nejde však jen o domácí mazlíčky, velmi oblíbená jsou i exotická zvířata. To dělá z Česka cíl pašeráků. Chameleoni, želvy, papoušci a další zvířata jsou po stovkách, ale i tisících dovážení právě k nám. Víte, odkud pochází nájemník vašeho terárka?

reklama