reklama
CNN Prima News obchodní centra

obchodní centra

Výpis příspěvků ke štítku „obchodní centra“

Dívky utekly z dětské psychiatrie v Lounech, policie po nich pátrá. Mohou být i v Praze

17. ledna 2022 15:20

Policisté pátrají po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let v neděli společně utekly při návratu z vycházky, od té doby jsou nezvěstné. Je možné, že se po útěku rozdělily, pohybovat se mohou po Praze ve velkých obchodních centrech a jejich okolí. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Středoškolákům začíná distanční výuka. Obchodní centra proto zvažují vypnutí WiFi

4. října 2020 22:02

Statisíce studentů středních škol se budou od pondělí zase učit z domova. Řadě z nich to ale vadí. Nelíbí se jim odloučení od spolužáků i děravé vzdělávání na dálku, které na jaře nefungovalo úplně dokonale. Z jiné stránky to vidí obchodní centra. Mají obavy, že se zaplní studenty. Některá dokonce uvažují, že by proto vypnula internetové připojení zdarma.

Vedoucí správy obchodních center Tomáš Míček: Zákazníci si na roušky rychle zvyknou

10. září 2020 10:32

Koronavirová opatření utlumují zájem zákazníků o obchodní centra. Situace je napjatá zejména v Praze, kde ubyla zahraniční klientela, která tvořila velkou část zákazníků. Nově se navíc do interiérů vracejí povinné roušky, které mohou řadu lidí od nákupů odradit. Nejvíce strádající oblastí maloobchodu byl v letošním prvním pololetí prodej oděvů a obuvi, uvedl v pořadu Nový den vedoucí správy obchodních center CBRE Tomáš Míček.

Přehled uvolňování omezení: Otvírají obchodní centra, zahrádky i kina

Téma: Rádce
11. května 2020 12:34

Po dvou měsících v Česku opět otevřely obchodní centra, zahrádky restaurací a kadeřnictví. Uvolňování omezení se týká také kulturních akcí do 100 lidí, a to především v kinech, divadlech či muzeích, povoleny jsou také mše a sportovní tréninky. Zároveň se do školních lavic vrátí žáci devátých ročníků a maturanti. Všude je nutné dodržovat přísná hygienická pravidla.

reklama