CNN Prima News obchody

obchody

Výpis příspěvků ke štítku „obchody“

Nesledujte slevy, ale cenu zboží: Expert radí, jak ušetřit v e-shopu. Prozradil i hit Vánoc

24. listopadu 2022 21:53

Následující dny budou zákazníci na internetu i v kamenných prodejnách nakupovat v akci Black Friday. Obchodní zástupce on-line srovnávače Heureka Michal Vodák v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS radil, jak pořídit produkty skutečně výhodně a nenaletět podvodníkům. Spolu s obchodní zástupkyní firmy Hamleys Janou Vychodilovou prozradil, jaké dárky se letos stanou hitem Vánoc.

Šetří se všude, v obchodních centrech čekejte 18 stupňů. V zimě to může být i méně

29. října 2022 23:05

Nákupní centra v Česku se zapojují do úsporného režimu. Šetří se na osvětlení, provozu eskalátorů, a hlavně na vytápění. Některá centra stáhla teplotu až na 18 stupňů, jiná to teprve čeká. To by se ale mohlo podepsat na nižších tržbách obchodů. Lidé by totiž v chladnějších prostorách nechtěli trávit tolik času, a tím by tu i méně utráceli.

Sledujte Hlavní zprávy: Krádeže ze zoufalství. Z obchodů mizí stále dražší potraviny

27. října 2022 18:36

Z obchodů se ztrácí více jídla, jeden z nich zamkl máslo do speciálních boxů. Meziročně se na prodejnách krade o 60 procent více. Podle odborníků jsou někteří lidé z drahoty už zkrátka zoufalí. To i další aktuální informace z domova i ze světa se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55