CNN Prima News obviněný

obviněný

Výpis příspěvků ke štítku „obviněný“

Otec Natálky zabité při nehodě po verdiktu zuří: Manželka omdlela, nemohli jsme ji probrat

7. října 2022 09:42

Velké zklamání nad rozhodnutím okresního bratislavského soudu cítí Pavol Hamrák, otec Natálie, která zemřela při nedělní nehodě na autobusové zastávce v Bratislavě. Soudce ve čtvrtek rozhodl, že obviněný řidič Dušan Dědeček bude stíhán na svobodě. Když se o rozsudku dozvěděla Pavolova manželka, omdlela a ostatní ji dlouho nemohli probrat.

Nová stopa v případu zmizelé Maddie? Tajný komplex přítelkyně pedofila

28. června 2021 17:15

Vyšetřovatelé případu záhadného zmizení tříleté Madeleine McCannové narazili na novou stopu. 14 let poté, co se dívka za záhadných okolností ztratila rodičům na dovolené v Portugalsku, získali informace o tajném „neviditelném“ komplexu budov hlídaném agresivními psy v turistické oblasti Algarve. Areál vlastnila bývalá přítelkyně podezřelého Němce Christiana Brücknera. Informoval o tom deník Daily Mirror.

Kauza Oleo Chemical: Podnikatel Kmeť uspěl s žádostí o dřívější propuštění z vězení

22. září 2020 11:25
Aktualizováno

Soud vyhověl žádosti podnikatele Petera Kmetě o předčasné propuštění z vězení, kde si odpykává tříletý trest za pomoc k vytunelování firmy Oleo Chemical. Obchodní partner lobbisty Iva Rittiga a bývalý agent Státní bezpečnosti podle soudce splnil všechny zákonné podmínky pro podmíněné propuštění a s ohledem na presumpci neviny nelze přihlížet k tomu, že čelí dalším dvěma obžalobám. Dnešní rozhodnutí není pravomocné, státní zástupce si proti němu ihned podal stížnost.

Předával jsem úplatky, přiznal před soudem obviněný v korupční kauze Stoka

22. září 2020 11:02

Krajský soud v Brně v úterý pokračoval v projednávání sledovaného případu údajné korupce na radnici Brno-střed. V takzvané kauze Stoka vypovídal obžalovaný podnikatel Lubomír Smolka a přiznal, že u některých zakázek předával či sám dal úplatek. Přiznal se i bývalý vedoucí technik správy nemovitostí na radnici Brno-střed Petr Kosmák. Hlavní líčení bude pokračovat ve středu.