CNN Prima News obytný automobil

obytný automobil

Výpis příspěvků ke štítku „obytný automobil“

Obytným vozem napříč Českem: Jih Moravy nabízí kulturu, historii a především víno

16. října 2022 08:28

Jižní Morava – ráj vína. Nápojem pravdy v tomto regionu nasáklo skoro vše, zdejší zelené lány vinic, stezky pro pěší i cyklotrasy. Na možnost dát si sklenku narazíte ráno i večer a skoro všude. S obytňákem jsme zamířili do Velkých Bílovic, kde nám chybělo jediné: Víc času, abychom zdejší nejen přírodní krásy mohli užít do syta.

Obytným vozem napříč Českem: Chebský hrad a Špalíček

4. října 2022 12:52

Že je podzim a musíme se smířit s tím, že až do jara pořádně nevytáhneme paty z domova? To je jedna možnost, jak si zvykat na konec léta. Ta druhá nabízí šanci poznat Česko bez nutnosti přizpůsobovat se pravidlům jiných, případně se nenechat omezovat, například rozmary počasí. A vyrazit, kam vás srdce táhne. V obytňáku. Naše rodina se v něm vydala do Chebu. Prohlédli jsme si zdejší hrad i Špalíček, dva bloky historických kupeckých domů.

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

27. srpna 2021 08:58

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.