reklama

Olympijský medailista má nový rapový singl. Do videoklipu obsadil i známého zápasníka MMA

Umí šermovat i zpívat, doma má bronzovou olympijskou medaili a na kontě už čtvrtý videoklip. Šermíř Alexander Choupenitch vydává nový singl nazvaný Boj, ve videoklipu si zahrál i známý MMA zápasník Jiří Procházka. CNN Prima NEWS se navíc podařilo zjistit, jak to aktuálně mají oba se ženami.

reklama

„Chtěl jsem odkázat na cestu bojovníka, moji cestu. Byl bych moc rád, kdyby to lidi motivovalo, aby na sobě pracovali,“ popsal Choupenitch poslání svého songu.

Boj je téma, o kterém prý příliš přemýšlet nemusel. Je součástí života jeho i života kamaráda bojovníka MMA Jirky Procházky, který si v novém videoklipu zahrál také. „Je to český samuraj, vnímám ho tak. Má perfektní propojení s Asií a je to bojovník, takže byl jasnou volbou,“ vysvětlil olympijský medailista.

V klipu, který se překvapivě točil převážně v Praze, vzpomíná Choupenitch i na hry v Tokiu, na kterých v létě získal ve fleretu třetí nejcennější kov. A stejně jako ve sportu i v hudbě má dva největší fanoušky v rodičích, kteří jsou operními pěvci. „Mají z toho radost a podporují mě, protože ví, že dělám to, co mě baví,“ popsal.

I když toho mají Choupenitch a Procházka mnoho společného, partnerský život vedou úplně jinak. „Řekl jsem si, že od chvíle, kdy vezme má kariéra jasný směr k titulu UFC, udělám pro to vše. Budu se snažit ovládnout své tělo a mysl a jít si jen za tím. Holky mám úplně odstřihnuté,“ prozradil Procházka.

„Já přítelkyni mám, ale odjíždím do zahraničí, kde se věnuji jen tréninku a na nic jiného se tam nesoustředím. Když jsem v Česku, snažím se na přítelkyni udělat čas. Je velice tolerantní a respektuje to,“ přiblížil Choupenitch.

Tagy:
hudba medaile MMA SHOWTIME Jiří Procházka sport Oktagon MMA Letní olympijské hry v Tokiu 2021 Alexander Choupenitch šerm Boj

Hlavní zprávy

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert
360°

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert

Je pravděpodobnější, že k válce mezi Ruskem a Ukrajinou nakonec dojde. Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl politický geograf Jan Kofroň. Nemyslí si totiž, že by se za aktuálního stavu ruský prezident Vladimir Putin rozhodl jednotky stáhnout zpět na svá stanoviště. Konflikt podle něj přímo vyhledává, neboť na Ukrajinu a NATO klade podmínky, které jsou de facto nesplnitelné.

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Učitel se porval se žákem kvůli reproduktoru. Dal mu pár pohlavků a dokonce ho i nakopl

Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje potyčku mezi učitelem a jeho žákem. K incidentu mělo dojít na střední škole ve Vítkovicích. Učitel nejprve vyhodil studentův bezdrátový reproduktor z okna. Žák mu v reakci na to sebral jeho notebook a vyhrožoval, že ho rozbije. Vyučujícímu poté zřejmě ruply nervy. Chlapci uštědřil pár pohlavků a dokonce ho i nakopl.

reklama