Opel

Výpis příspěvků ke štítku „Opel“

Opel Combo-e Van: Dobrý nápad, jen ten dojezd a cena příliš nepotěší

Elektromobilita a město – to je něco, s čím by se mělo s přechodem k technologii budoucnosti začít. Pořídit si proto dodávku na elektrický pohon se jeví jako výtečné řešení při plnění například kurýrních služeb. Opel takový vůz v nabídce má, jde o Combo-e Van, ověřeného pracanta. Bohužel s jedním velkým nedostatkem – slaboučkým dojezdem.

Test nového Opelu Astra: Moderní lidové auto, škoda nepříliš dynamického motoru

Mezi prvními v Česku jsme otestovali v pořadí již šestou generaci kompaktního vozu Opel Astra. Novinka se svým neotřelým designem exteriéru i interiéru dokáže snadno vrýt pod kůži. Byť sdílí technický základ s francouzskými vozy Peugeot a Citroën koncernu Stellantis, stále si drží typické německé srdce, které je pro zákazníky Opelu vyžadující identifikaci s tradičními hodnotami značky důležité.

Opilá řidička přehlédla majáky a narazila do policejního vozu. Zranila dva policisty

Opilá řidička narazila v noci na neděli v Želechovicích nad Dřevnicí na Zlínsku se svým vozem do stojícího policejního auta se zapnutými majáky. Dva policisté, kteří byli uvnitř vozidla, utrpěli zranění a jsou v pracovní neschopnosti. Zranění utrpěla také čtyřiačtyřicetiletá řidička, které hrozí až tříleté vězení. V tiskové zprávě to v pondělí sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.