CNN Prima News Orlík

Orlík

Výpis příspěvků ke štítku „Orlík“

Svatby slavných: Slunce nám na obřadu zařídil tatínek, zářil Kotek. Kraus propálil tajemství

19. července 2022 08:11

Letní období je jako stvořené pro pořádání svateb. Jednu před širokou veřejností utajovanou absolvoval herec a moderátor Vojtěch Kotek, který se oženil se svou přítelkyní v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlíku. Jejich nová rodina se brzy rozroste: novomanželé čekají prvního potomka. Nejsou však jediní, kteří si v těchto týdnech řekli své životní „ano“.

Bubny praček, pneumatiky i vraky aut. Čeští dobrovolníci ročně posbírají tuny odpadků

7. června 2022 12:13

Kelímky, nedopalky cigaret, obaly od žvýkaček, ale také bubny praček či vraky aut. Objevují se na chodnících, podél silnic i ve volné přírodě. I přesto, že na frekventovaných místech najdeme koše takřka na každém rohu a že osvěta o nakládání s odpady roste, stále se jich kolem nás povaluje víc než dost. O změnu se každoročně snaží miliony lidí po celém světě a výjimkou nejsou ani Češi.

Policisté našli v Orlíku tělo potápěče, který se v neděli nevynořil

16. listopadu 2020 21:45
Aktualizováno

Policejní potápěči v úterý ve vodní nádrži Orlík na Písecku našli tělo 44letého muže z Příbramska, který v neděli nevyplaval z ponoru. Potápěl se ještě s jedním mužem, jemuž se však při vynořování ztratil. Ve zprávě na policejním webu o nálezu těla informovala jihočeská policejní mluvčí Lenka Krausová.

Před týdnem skočil z člunu do vody, avšak nevyplaval. V Orlíku se našlo jeho tělo

15. srpna 2020 18:33

V přehradní nádrži Orlík v sobotu bylo nalezeno tělo dvaačtyřicetiletého muže, který minulou sobotu skočil do vody ze člunu u kempu Radava a už nevyplaval. Totožnost zemřelého policie ověřila za pomoci svědků jeho skoku, sdělil mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. Uvedl, že tělo objevila náhodou žena u břehu několik desítek metrů od místa, kde muž zmizel.