CNN Prima News otužování

otužování

Výpis příspěvků ke štítku „otužování“

Otužováním předejdete covidu. Respirátory virus neomezí, přesto je noste, žádá imunolog

26. srpna 2021 17:08

Otužováním lidé předejdou nákaze covidem, měli jsme to dělat už dávno, řekl v pořadu K věci televize CNN Prima NEWS imunolog a vakcinolog Jaroslav Turánek. Zároveň uvedl, že „respirátory jsou obchod a virus neomezí, jen sníží jeho nálož“. Přesto vyzval, aby je lidé nosili v místech, kde se můžou nakazit. Také podpořil názor molekulární bioložky Soni Pekové, že koronavirus pochází z laboratoře ve Wu-chanu.

Každodenní otužování posiluje organismus. Nemusíte přitom hned skákat do ledové vody

2. února 2021 21:07

Optimalizace krevního tlaku, zvýšení srdečního rytmu, lepší prokrvení důležitých vnitřních orgánů, větší kapacita plic – to jsou podle fyzioterapeutky Ivy Bílkové některé z pozitiv otužování v chladné vodě. Důležité je ale postupovat s rozvahou a postupně přidávat zátěž. Otužujeme se nejen v chladné vodě, ale v každodenním životě, i když to možná nevíme.

Hanka Kynychová se před fanoušky odhalila. Úžasnou postavu si udržuje i v 52 letech

30. ledna 2021 19:09

Trendu otužování propadla i známá cvičitelka Hanka Kynychová. K tomu se ale ráda oddává i zálibě zcela opačné – saunování a oba koníčky sdílí se svými fanoušky. V posledních dnech se několikrát pochlubila polonahými fotkami, na kterých je vidět její skvělá postava, již si udržuje i v 52 letech. A že je na co koukat, ví i Hančin manžel.