CNN Prima News pád stromu

pád stromu

Výpis příspěvků ke štítku „pád stromu“

Neštěstí na Chrudimsku: Na cyklisty spadl strom. Senior na místě zemřel, žena je zraněná

Záchranné složky vyjížděly kolem třetí odpoledne k tragické události do Chrasti u Chrudimi. U silnice se vyvrátil strom a spadl na projíždějící cyklisty. Senior na kole bohužel zemřel, starší zraněnou ženu transportoval záchranářský vrtulník do nemocnice. Na místě zasahovala také odchytová služba, protože pár měl s sebou pět psů.

Další tragický pád stromu v Krkonoších: V osobním autě zahynula řidička, cestovala sama

Po pádu stromu na osobní auto v Krkonoších v pátek dopoledne zemřela řidička. V autě jela sama. Nehoda se stala na takzvané staré silnici ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní, uvedla mluvčí policie Šárka Pižlová. Mluvčí správy KRNAP Radek Drahný doplnil, že k nehodě došlo při kácení. V polovině června v Krkonoších po pádu stromu na auto na silnici mezi Horním Maršovem a Malou Úpou zemřeli tři lidé.

Tragický pád smrku na auto vyšetřuje policie. KRNAP donutila smrt tří lidí k akci

Správa Krkonošského národního parku (KRNAP) nechá v pondělí v místě tragického pádu smrku na silnici do Malé Úpy pokácet stromy, které by mohly být rizikové. Smrk spadl v neděli odpoledne na auto, ve kterém zahynuli tři lidé, jeden člověk skončil v nemocnici. Okolnosti případu vyšetřuje policie, kmen zříceného stromu zajistila pro další zkoumání. Z dosavadního vyšetřování podle mluvčí policie Ivy Kormošové vyplývá, že se strom pravděpodobně zlomil a pak spadl přes silnici kvůli poryvu větru.

Italský Milán zasypal sníh. Padaly stromy i markýzy kaváren

Italský Milán se v pondělí ocitl pod silnou vrstvou sněhu. Komunální pracovníci v rouškách odklízeli asi 15centimetrovou nadílku na náměstí Piazza del Duomo před slavnou katedrálou Narození Panny Marie. Pod tíhou sněhu padaly stromy i markýzy nad zahrádkami kaváren, popsala situaci agentura AP. Sníh podle ní udělal radost dětem, ale komplikoval cestu do zaměstnání po přísné vánoční uzávěře kvůli COVID-19.