CNN Prima News panika

panika

Výpis příspěvků ke štítku „panika“

Panika v bruselském metru. Útočník pobodal tři cestující, jeden je ve vážném stavu

30. ledna 2023 20:53

Útočník v pondělí večer na stanici bruselského metra Schuman poblíž sídel institucí Evropské unie pobodal tři lidi. Jeden zraněný je ve vážném stavu. Policisté podezřelého zadrželi, na místě zasahovaly dvě sanitky. Provoz metra je po incidentu narušen. Podle agentury AFP měl zadržený muž v minulosti psychické obtíže.

Panikařící separatisté tlačí na připojení k Rusku. Máme pro vás špatné zprávy, reaguje Kyjev

20. září 2022 00:04

Lídr samozvané Doněcké lidové republiky (DNR) Denis Pušilin a jeho protějšek v Luhanské lidové republice (LNR) Leonid Pasečnik v pondělí uvedli, že na základě výzev občanů chtějí spolupracovat na referendech o připojení obou separatistických útvarů na východě Ukrajiny k Rusku. Připraveni jít hlasovat jsou podle okupační správy také lidé v Chersonské oblasti na jihu Ukrajiny, oznámila ruská agentura TASS. Podle agentury DPA je výzva k uspořádání referend známkou narůstající paniky mezi vedením separatistů.

Panika v obchodě IKEA. Zákazníky tam zamkli na dva dny, důvodem je podezření na covid

15. srpna 2022 14:34

Panika, potyčky s ochrankou a nekontrolovatelný úprk. Tak vypadalo chování zákazníků v obchodě IKEA v čínské Šanghaji poté, co vedení oznámilo okamžité uzavření budovy. Důvodem byl kontakt jednoho z přítomných s člověkem nakaženým koronavirem. Záběry z obchodu se objevily na sociálních sítích. V celé Číně nadále platí nulová tolerance vůči onemocnění COVID-19, proto tam úřady zavádějí přísné restrikce i při jednotkách prokázaných případů.

Rozzuřená Moskva. V Kaliningradu vypukla nákupní panika, Litva zakázala převoz zboží z Ruska

20. června 2022 23:12

V Kaliningradské oblasti, která náleží Rusku, vypukla nákupní panika. Lidé se v obchodech perou hlavně o stavební materiál. Důvod? Litva totiž o víkendu zakázala přes své území převoz zboží z Ruska. A to s odvoláním na sankční seznam Evropské unie. Místní gubernátor řekl, že zákaz se týká až 50 procent zboží, které se do oblasti dováží.

Před útokem vyhrožoval, je plný vzteku a hořkosti. Kdo střílel v newyorském metru?

13. dubna 2022 13:23

Chvíle hrůzy prožili v úterý ráno cestující v newyorském metru ve čtvrti Brooklyn. Afroameričan ve vagónu zapálil dýmovnici a následně začal střílet do lidí. Snímek z incidentu zachycuje řadu zraněných lidí od krve, kteří v panice utíkají z místo činu. Pachatel unikl, policisté po něm nadále pátrají. Nyní však znají totožnost podezřelého, který se na útoku měl podílet. Je jím 63letý Frank R. James, který sdílel znepokojivé video.

Jděte domů, vyháněla IKEA ruské zákazníky. Před obchody se tvořily obří fronty

5. března 2022 22:44

Kvůli válce na Ukrajině se řada evropských a amerických společností rozhodla přerušit své fungování na ruském trhu. Mezi ně se řadí i řetězec IKEA, který oznámil, že od 5. března uzavře všech 17 prodejen v zemi. Rusové si tak na poslední chvíli chtěli pořídit zásoby levného sortimentu. Tvořily se nekonečné fronty, které dlouho pracovníci obchodu marně rozháněli.

Ukrajinu zachvátila panika: Lidé utíkají, tvoří se zácpy. Benzinkám dochází palivo

24. února 2022 08:17

Po ruském útoku na Ukrajinu se tvoří zácpy na výjezdu z Kyjeva, z něhož se snaží odjet jeho obyvatelé. Metropole i druhé největší ukrajinské město Charkov zavedly bezplatný vstup do stanic metra, aby je lidé mohli použít jako bombový kryt. Informovaly o tom zpravodajský portál Meduza a stanice BBC. Poradce ukrajinského ministerstva vnitra mezitím podle agentury Reuters informoval, že ostřelování a bombardování se odehrává napříč Ukrajinou.

Jen vyvoláváte paniku, vzkázal Zelenskyj Američanům. Vadí mu varování před ruskou invazí

12. února 2022 14:44

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj si v sobotu před novináři postěžoval, že americká varování před nadcházejí ruskou invazí vyvolávají paniku, která zemi nepomáhá. Uvedla to agentura AFP. „Nejlepším přítelem našich nepřátel je panika v naší zemi, a tak veškeré informace, které vyvolávají jen paniku, nám nepomáhají,“ zdůraznil podle listu Ukrajinska pravda.