reklama
CNN Prima News papír

papír

Výpis příspěvků ke štítku „papír“

Umělecké dílo můžete vytvořit i pomocí natrhaného papíru

10. října 2021 10:30

Každý může být umělcem. Pokud máte chuť tvořit, ale nevíte, jak na to, nebo si chcete vyrobit opravdu jednoduchou dekoraci, zkuste vytváření obrázků z natrhaného papíru. Kombinovat můžete různé barvy, vzory a odstíny. Zajímavého výsledku dosáhnete kombinací stejné barvy – jenom v jiném odstínu. Stačí opravdu jen trhat a lepit.

Řetězec zavedl nákup toaletního papíru s limitem. Hrozí nedostatek zboží, řidiči chybí

25. září 2021 15:18

Z roku 2020 se obchodní řetězech Costco poučil a nechce zažít stejný scénář. Tehdy se lidé kvůli pandemii koronaviru obávali nedostatku zboží a v panice začali vykupovat toaletní papír či ubrousky. Tomu nyní řetězec předešel stanovením maximálního počtu kusů, který si lidé mohou zakoupit. Costco navíc čelí problémům v distribuci, produktů proto může být i nedostatek.

Skleněné hodiny do každé rodiny!

15. května 2021 09:10

Naše staré hodiny bijí čtyři hodiny, říká klasik Jára Cimrman. A co ten váš stroj času? Není už náhodou za zenitem? Pokud potřebujete nový, můžete jej vyrobit. Skleněné hodiny s originálními nápisy u vás zajisté rychle zdomácní. Jsou krásné, moderní a takřka nadčasové.

Vratné plastové lahve nebudou povinné. Rozhodovat by měli výrobci nápojů

16. června 2020 14:08

Výrobci by mohli sami rozhodovat, zda své nápoje budou nabízet ve vratných plastových lahvích, či nikoli. Ve středu by o tom měla jednat Poslanecká sněmovna v rámci zákona o obalech. Podle Ladislava Trylče, vedoucího oddělení zpětného odběru ministerstva životního prostředí, by povinný zálohový systém v Česku narušil velmi propracovaný kontejnerový sběr.

reklama