reklama

Malého Tadeáška našli mrtvého. Policie vyslýchá dvě osoby

Policie ukončila pátrání po čtyřměsíčním chlapečkovi, který zmizel v pátek. Podle slov matky ho měl někdo unést v kočárku z parku. Policie v souvislosti s jeho smrtí vyslýchá dvě osoby.

reklama

S tím nejhorším výsledkem skončilo pátrání po teprve čtyřměsíčním chlapečkovi. Krátce před pátou hodinou odpolední bylo nalezeno jeho tělo. Mluvčí policie Eva Hašlová uvedla, že v souvislosti s jeho smrtí vyslýchají dvě osoby.

„Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí,“ upřesnila Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Rozsáhlá pátrací akce se rozběhla v pátek večer, když matka nahlásila jeho únos. Podle jejích slov ho měl někdo i s kočárkem odvézt, když si zdřímla. Do pátrací akce se zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

V sobotu se pak pátrání rozšířilo i na obě řeky, které místem protékají, Hořínský potok a okolí mostu Josefa Straky přes Labe.

K tématu

Kromě profesionálních hasičů z Mělníka chlapečka hledali také dobrovolní hasiči z okolí. Podle mluvčího hasičů Jaroslava Gabriela bylo pátrání v pátek v deset hodin večer přerušeno, hasiče o pomoc policie požádala opět v sobotu v osm ráno.

„V pátek taktika byla o tom, že se prohledávala místa v dochozí vzdálenosti od místa, kde byl kočárek naposledy viděn,“ upřesnil Gabriel.

„Případ na sociálních sítích vzbudil obrovský zájem. Někteří lidé píší, že matka chlapce má být závislá na drogách. Policie ale tuto informaci nepotvrdila,“ upřesnila reportérka CNN Prima NEWS Eva Jarkovská.

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Monika Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem
Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
Vzpoura a další debakl. Schalke je v těžké krizi, během sezony vyhodilo čtyři trenéry
Němci poskytnou Česku rychlotesty na covid. Babiš je chronický lhář, zlobí se opozice
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama