CNN Prima News podmínky

podmínky

Výpis příspěvků ke štítku „podmínky“

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

27. září 2022 22:52

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Když si Messi diktuje podmínky. Co všechno před oplakaným odchodem po Barceloně požadoval?

22. září 2022 06:48

Barcelonu miluje. Když byl Lionel Messi loni v létě donucen kvůli svízelné finanční situaci klubu Katalánsko opustit, z jeho očí se valily slzy. Tato láska by ale zřejmě nefungovala, kdyby Blaugranas dlouhodobě nevyhovovali královským požadavkům malého velikána. Španělský deník El Mundo odhalil, co si Argentinec nadiktoval předtím, než odcházel do Paris Saint-Germain.

Policista osahával spící 11letou dívku, vyvázl s podmínkou. Celá se klepala, popsala matka

12. září 2022 09:31

Policista Vlastimil T. si během podzimu 2020 lehl vedle spící dcery své přítelkyně a začal ji osahávat. Poté, co se 11letá dívka probudila, z pokoje odešel. Soud ho minulý týden za pohlavní zneužití potrestal ročním vězením s podmíněným odkladem na tři roky. Muži přitom hrozil až osmiletý trest. Rozsudek je pravomocný, muž z Královéhradecka tak bude z řad policie propuštěn, informovaly Novinky.cz.

Praha navýší kapacity gymnázií, slibuje ministr Balaš. Chystá i speciální třídy

21. července 2022 22:01

Praha bude rozšiřovat počet míst na čtyřletých gymnáziích. Do budoucna by se mohl navýšit až o dva tisíce. Kromě toho by na odborných středních školách v Praze měly vzniknout gymnaziální třídy. Zástupci magistrátu a Středočeského kraje se na tom dohodli s ministrem školství Vladimírem Balašem. Ten si od toho slibuje, že se už nebude opakovat stejná situace jako letos, kdy se na pražská gymnázia kolikrát nedostali ani jedničkáři.

Zacházejte s námi jako s Ukrajinci, požadují migranti ve Francii. Zemi šokovala další vražda

21. července 2022 21:23

Uprchlíci ve Francii se bouří a mluví o diskriminaci. Konkrétně se jim nelíbí, že ti, kteří jsou v zemi už dlouho a stále nemají povolení k pobytu, se teď musejí dívat, jak jiná kategorie – běženci z Ukrajiny – dostávají pomoc a právo na azyl okamžitě. Pod heslem „Všichni jsme Ukrajinci“ požadují stejné zacházení a větší podporu od francouzského státu.

Vláda schválila „válečný balíček“. Co bude pro slevu na energie potřeba?

23. června 2022 22:01

Válečný balíček. Tak slevám na energiích říká ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za STAN). Měl by lidem i firmám pomoci překonat energetickou krizi. Ve středu jej schválila vláda. V příštích týdnech už jen doladí konkrétní částky a slevy. Ty pak vláda vydá v následujících týdnech a měsících jako nařízení. Na slevy dosáhnou i majitelé vícera nemovitostí.

CNN: Prověřuj, ale nedůvěřuj. Moskva s agresí jen tak neskončí, může lhát i o ústupu

30. března 2022 16:52

Podle pozorovatelů diplomatických jednání mezi Ukrajinou a Ruskem se strany blíží k momentu shody, který by mohl způsobit klid zbraní. Z možných podmínek příměří vyplývá, že by se Ukrajina musela zaručit, že nikdy nevstoupí do NATO a zachová si neutrální status. A Rusko začalo mluvit o stahování vojsk od Kyjeva. Americká CNN ale upozornila, že za pohybem armád mohou stát docela jiné záměry.