reklama
CNN Prima News podmínky

podmínky

Výpis příspěvků ke štítku „podmínky“

Bez očkování si v Česku nezalyžujete. Někde se připravte i na povinné respirátory

26. listopadu 2021 05:42

Těšíte se, že letos o Vánocích nebo mezi svátky vyrazíte na hory? Nezapomeňte, že ani tam se vám nevyhnou přísná hygienická opatření. Podle současných pravidel se už při nákupu skipasu budete muset prokázat buď očkováním, nebo potvrzením o prodělání covidu. Testy až na výjimky, které se týkají převážně dětí, aktuálně platné nejsou.

Chcete letět do vesmíru? Stačí být plnoletý a zaplatit 9,6 milionu korun

17. září 2021 07:16

Ve středu na oběžnou dráhu odstartovala loď Crew Dragon společnosti SpaceX, která na své palubě hostí čtyřčlennou civilní posádku. Do vesmíru se podle Romana Jonáše, ředitele zastoupení Virgin Galactic pro Českou a Slovenskou republiku, může podívat takřka každý. „Stačí k tomu v přepočtu 9,6 milionu korun a minimální věk 18 let,“ sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Dramatické podmínky hasičů v Řecku: Češi zasahují jen v triku, hrozí jim přehřátí

13. srpna 2021 20:09

Řecko sužují nejrozsáhlejší požáry posledních desítek let. S plameny pomáhá i česká 30členná posádka, která jako první ze zahraničích posil dorazila na poloostrov Peloponés. „Zpočátku to bylo velmi dramatické, nyní se situace trochu uklidnila. Na místo jsme ale připraveni poslat další jednotky,“ sdělil ve vysílání CNN Prima NEWS generální ředitel hasičského záchranného sboru (HZS) Vladimír Vlček.

Mäki a další matky na olympijském „tažení“. Co všechno musely po porodu překonat?

8. srpna 2021 06:52

Všichni olympionici si za to, že se představili na největší sportovní akci této planety, zaslouží velký obdiv. V některých případech ale respekt k výkonům na hrách ještě stoupá. Pod pět kruhů v Tokiu totiž zamířilo několik matek, které mají nedlouho po porodu, a to včetně Češky Kristiiny Mäki. To, že těhotenství téměř automaticky znamená konec kariéry, už dávno neplatí.

Okno do zdi, smrad a „pokojíček snů“. Olympioniky děsí podmínky v dočasné izolaci

23. července 2021 10:08

Komplikace a šílenost. Čeští olympionici, kteří přišli do kontaktu s někým z pozitivně testovaných sportovců, popisují podmínky izolace v japonské metropoli. „Nikdo neví, co s námi bude,“ řekla na sociálních sítích cyklistka Tereza Neumanová. Olympijskou vesnici musel dočasně opustit i stolní tenista Lubomír Jančařík.

Zastavme rozvrat státu. Pryč s Matovičem, skandovali Slováci na demonstraci

26. června 2021 19:34

V sobotu se ve 13:00 sešly před Ministerstvem práce, sociálních věcí a rodiny v Bratislavě stovky Slováků. Odborový svaz KOVO, jehož cílem je prosazování důstojných pracovních a sociálních podmínek jeho členů, zde uspořádal veřejné protestní shromáždění pod názvem „Zastavme rozvrat sociálního státu“. Rozvášněný dav mimo jiné vykřikoval „pryč s Matovičem“.

reklama