reklama
CNN Prima News podvozek

podvozek

Výpis příspěvků ke štítku „podvozek“

Migranti cestovali po D1 na podvozku kamionu. Policisté je chytili na odpočívadle

30. srpna 2021 09:20

Policie v pátek zadržela na odpočívadle na 112. kilometru dálnice D1 na Vysočině dva migranty, cestovali ukrytí v prostoru podvozku kamionu. Uvedli, že pocházejí z Alžírska, neměli u sebe žádné doklady. Policie s nimi zahájila správní řízení, umístěni byli do zařízení pro zajištěné cizince ve Vyšních Lhotách. V pondělí o tom informovala mluvčí krajské policie Dana Čírtková.

Škoda Octavia dostala vůbec poprvé výbavu Sportline. Cena startuje na 752 900 Kč

28. května 2021 15:42

Mladoboleslavská automobilka rozšiřuje nabídku modelu Octavia o další verzi. Po vrcholném provedení RS a terénně vyhlížejícím Scoutu přichází s dynamicky laděnou variantou Sportline. Ta sází zejména na atraktivní design s černými doplňky, na sofistikovanější a zároveň snížený podvozek, ale také na širokou paletu dostupných motorizací. České ceny startují na částce 752 900 Kč.

Slovensko bylo mou vysněnou zemí: V podvozku českého kamionu se ukrývali migranti

29. srpna 2020 10:53

V podvozku českého kamionu, který vezl kukuřici, se ukrývali dva migranti. Objevili je v pátek odpoledne při náhodné kontrole policisté ve slovenské Kalné nad Hronom. Dva mladíci bez dokladů tvrdili, že jsou z Maroka a Tunisu. Pro jednoho z nich bylo prý Slovensko vysněnou krajinou už od dětství. Český řidič, který vezl kukuřici z Maďarska, o migrantech nevěděl.

reklama