CNN Prima News poranění

poranění

Výpis příspěvků ke štítku „poranění“

Kdo konflikt u přehrady v Brně začal a kdy Roma útočník bodl? Líčení svědků se zásadně liší

Krajský soud v Brně pokračoval v projednávání případu smrti Roma u Brněnské přehrady. Ve čtvrtek 25. ledna dopoledne vypovídali svědci, jejich vyjádření se v popisu děje odlišovala. Odpoledne se k případu vyjádřili znalci. Obžalobě z vraždy čelí sedmatřicetiletý Roman R., muž původem z Ukrajiny. Vinu popřel, uvedl, že šlo o sebeobranu. Případ loni v červnu vedl k napětí mezi Ukrajinci a Romy.

Bojoval o život, teď Zdeněk čelí následkům popálenin. Pomáhá nová láska, jizvy ale nezahojí

Tragická nehoda, při níž došlo letos v lednu k požáru automobilu, změnila trojnásobnému otci Zdeňkovi život. Málem zemřel, utrpěl vážné popáleniny na 27 procentech těla – zejména obličeje, rukou a nohou. Rekonvalescence je náročná jak po fyzické, tak psychické stránce. Dříve sportovně založený muž přišel o práci, opustila jej přítelkyně a musel se vzdát oblíbených koníčků. Ve svém boji za návrat do běžného života však neustává. Pomáhá mu rodina, nová láska i organizace Popálky. Budoucí plastické operace jsou však finančně nákladné, jeho nejbližší proto založili sbírku.

Záběry brutálního střetu u Bachmutu. Ukrajinský voják se nevzdal ani se zakrvácenou rukou

Ukrajinská 3. útočná brigáda provedla další úspěšný úder na ruské okupanty u doněckého Bachmutu. Drsnou přestřelku v pásu stromů natočil jeden z ukrajinských vojáků na kameru GoPro. Během bojů utrpěl ošklivé poranění na pravé ruce, i nadále si však počínal velmi odvážně. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v době ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Feťácké prase a odpad. Stříkačka na zahradě školky, která zranila dítě, rozzuřila Plzeňáky

Obyvatele Plzně rozzuřil případ holčičky, která se na zahradě školky poranila o injekční stříkačku. Na pozemku ji pravděpodobně odhodil narkoman. „Nějaké feťácké prase. Můj pětiletý kluk si hrál metr od té holčičky,“ popsal CNN Prima NEWS otec jednoho z dětí, které školku navštěvuje. Použité stříkačky a jehly jsou problémem nejednoho města u nás. Konkrétně v Plzni se jich po ulicích ročně povalují i více než tři tisíce.

Exkluzivní rozhovor s otcem zesnulé Češky: Musím bojovat. Už 10 dnů ale nejím

Nedá se to popsat, musím ale bojovat. City v sobě potlačuji, sdělil otec zesnulé Češky v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS s tím, že musí být silný, protože jí chce být přítomný na pohřbu. Nastínil, že se zadrženým mužem měla mít jeho dcera vztah. Dodal také, že policie neudělala vše pro to, aby Petru S. včas našla. Dvaatřicetiletá žena byla pohřešovaná dva týdny, její tělo měla najít skupina dětí v neděli před polednem.