reklama
CNN Prima News poranění

poranění

Výpis příspěvků ke štítku „poranění“

Zpověď matky muže, který měl týrat kojence: Dítěti by neublížil, přiznal se kvůli ostudě

16. ledna 2022 06:01

Redakce Krimi zpráv zjistila nové informace k hrůznému případu týrání teprve měsíčního miminka. Kojenec skončil v brněnské nemocnici s několikrát zlomenou nohou a s popáleninami v obličeji. Podle policistů dítěti brutálně ublížil partner jeho matky. S tím ale zásadně nesouhlasí jeho příbuzní. Tvrdí, že žena na svého přítele vše nahrála.

Exkluzivní rozhovor s otcem zesnulé Češky: Musím bojovat. Už 10 dnů ale nejím

13. prosince 2021 14:59

Nedá se to popsat, musím ale bojovat. City v sobě potlačuji, sdělil otec zesnulé Češky v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS s tím, že musí být silný, protože jí chce být přítomný na pohřbu. Nastínil, že se zadrženým mužem měla mít jeho dcera vztah. Dodal také, že policie neudělala vše pro to, aby Petru S. včas našla. Dvaatřicetiletá žena byla pohřešovaná dva týdny, její tělo měla najít skupina dětí v neděli před polednem.

Policie řeší záhadná zranění na západočeských nádražích. Napadení trpí ztrátou paměti

2. srpna 2021 07:46

Policisté vyšetřují hned dvě záhadná zranění na západočeských nádražích. V Rokycanech objevili zaměstnanci soukromé bezpečností agentury zraněného Ukrajince. Měl silně poraněný konečník a bez pomoci by pravděpodobně vykrvácel. Jak ke zranění přišel, si ale nevybavuje. V Plzni zase kolemjdoucí našli bezvládnou důchodkyni s rozbitou hlavou. Na to, co se jí stalo, si ale také přesně nevzpomíná.

Nájemník zavraždil majitele domu sekáčkem na maso. Půjde na 18 let do vězení

12. ledna 2021 11:11

Za vraždu domácího v rodinném domě v Bedihošti na Prostějovsku potvrdil vrchní soud Pavlu Šestákovi 18 let vězení. Majitele domku napadl 30letý muž sekáčkem na maso. Razantní útok vedl na hlavu a ruku poškozeného, devětašedesátiletý senior utrpěl rozsáhlá devastující zranění, po necelém měsíci v nemocnici zemřel. Podle soudu šlo o vraždu s rozmyslem provedenou zvlášť surovým způsobem.

Koně ve výběhu na Českobudějvicku někdo polil žíravinou. Policie žádá o pomoc

7. prosince 2020 20:17

Neznámý tyran polil u jihočeského rybníka Dehtář ve výběhu klisnu žíravinou. Kůň pak měl několikacentimetrovou otevřenou ránu na krku. Policisté nyní pátrají po pachateli a veřejnost žádají o pomoc. Pokud jste si poblíž ohrady všimli někoho podezřelého či byste měli další informace k případu, obracejte se na linku 158.

reklama