reklama
CNN Prima News poranění

poranění

Výpis příspěvků ke štítku „poranění“

Policie řeší záhadná zranění na západočeských nádražích. Napadení trpí ztrátou paměti

2. srpna 2021 07:46

Policisté vyšetřují hned dvě záhadná zranění na západočeských nádražích. V Rokycanech objevili zaměstnanci soukromé bezpečností agentury zraněného Ukrajince. Měl silně poraněný konečník a bez pomoci by pravděpodobně vykrvácel. Jak ke zranění přišel, si ale nevybavuje. V Plzni zase kolemjdoucí našli bezvládnou důchodkyni s rozbitou hlavou. Na to, co se jí stalo, si ale také přesně nevzpomíná.

Nájemník zavraždil majitele domu sekáčkem na maso. Půjde na 18 let do vězení

12. ledna 2021 11:11

Za vraždu domácího v rodinném domě v Bedihošti na Prostějovsku potvrdil vrchní soud Pavlu Šestákovi 18 let vězení. Majitele domku napadl 30letý muž sekáčkem na maso. Razantní útok vedl na hlavu a ruku poškozeného, devětašedesátiletý senior utrpěl rozsáhlá devastující zranění, po necelém měsíci v nemocnici zemřel. Podle soudu šlo o vraždu s rozmyslem provedenou zvlášť surovým způsobem.

Koně ve výběhu na Českobudějvicku někdo polil žíravinou. Policie žádá o pomoc

7. prosince 2020 20:17

Neznámý tyran polil u jihočeského rybníka Dehtář ve výběhu klisnu žíravinou. Kůň pak měl několikacentimetrovou otevřenou ránu na krku. Policisté nyní pátrají po pachateli a veřejnost žádají o pomoc. Pokud jste si poblíž ohrady všimli někoho podezřelého či byste měli další informace k případu, obracejte se na linku 158.

reklama