CNN Prima News porážka

porážka

Výpis příspěvků ke štítku „porážka“

Nečekaná smrt generála Židka. Měl velet Rusům na frontě, kvůli porážkám přišel o své posty

V Rusku ve věku 57 let zemřel generálplukovník Gennadij Židko, který v roce 2016 velel ruské armádě v Sýrii a podle některých médií loni také ruským invazním silám na Ukrajině. O jeho smrti ve středu informovala s odvoláním na gubernátora Chabarovského kraje ruská média. Regionální činitel konkrétní příčinu Židkovy smrti nesdělil, napsal pouze, že zemřel po delší nemoci.

Senzace se nekonala. Čeští fotbalisté ve Španělsku padli 0:2, Švýcaři jim dýchají na záda

Čeští fotbalisté v závěrečném čtvrtém červnovém utkání skupiny A2 Ligy národů ve Španělsku překvapení nezpůsobili a stejně jako ve čtvrtek v Portugalsku prohráli 0:2. Finalisty druhého ročníku soutěže a trojnásobné mistry Evropy poslal v Málaze ve 24. minutě do vedení Carlos Soler a v 75. minutě přidal pojistku střídající Pablo Sarabia. Reprezentanti ani v sedmém vzájemném duelu v samostatné historii nezvítězili a nenavázali na týden starou domácí remízu se Španěly 2:2. Navíc se na rozdíl jednoho bodu dotáhli Švýcaři, kteří překvapivě přehráli Portugalce.

CNN na místě ruské katastrofy u Bilohorivky. Ukrajinci popsali, jak rozprášili celý prapor

Rusové se stále ještě vzpamatovávají z těžké porážky u Bilohorivky, kterou utrpěli minulý týden. Při pokusu o překročení řeky Severní Doněc byl podle odhadů rozprášen celý prapor včetně desítek kusů vojenské techniky. „Naše dělostřelectvo funguje,“ chlubí se vysoký důstojník ukrajinské armády, který místem ruské katastrofy provázel štáb CNN.

Volby v Norsku vyhrála Dělnická strana. Zemi by měl vládnout středolevý blok

Norsko míří po parlamentních volbách od vládnoucí středopravicové koalice ke středolevicovému kabinetu. Stávající premiérka Erna Solbergová z Konzervativní strany Höyre dnes po zveřejnění oficiálních předběžných výsledků voleb uznala svou porážku a prohlásila, že její vláda odstoupí. Přesvědčivě zvítězila sociálnědemokratická Dělnická strana (AP).