Červnové číslo Prima vychytávek je právě v prodeji!

Červnové číslo Prima vychytávek je právě v prodeji!

Pro všechny čtenáře je připraven výběr toho nejlepšího ze zahradního ovoce. Zaměříme se na angrešt, jahody nebo kanadské borůvky. Připravené jsou rady, jak se o tyto plodiny postarat, ale také jak si z nich upéct něco sladkého na zub. Třeba tradiční hrnkový rybízový koláč nebo méně známý cuketový koláč s ovocem, který potěší každou nečekanou návštěvu. U sladkých dezertů ještě chvilku zůstaneme. Láďa má připravené tři parádní tipy v podobě borůvkových muffinů, jogurtového dortu nebo malinových řezů. Na posilněnou si připravil sýrové speciality, jako třeba sýrové housky, cibulový koláč nebo sýrovou roládu.

Na své si přijdou i zahrádkáři a pěstitelé. Máme připravenou spoustu cenných rad o afrikánech, alpské zahradě, kalisii vonné nebo popínavé dřevině jménem trubač. Upozorníme i na obávaného škůdce jménem lalokonosec. Pokud by vás popadla tvořivá nálada, je z čeho vybírat – domov ozdobí panenka z drátků, kytičky ze slupek od pistáciových oříšků nebo třeba vyšívané portréty. Kutilové se budou moci vrhnout do výroby polic ze štaflí, stolku s hodinami, dřevěného botníku, konzolového stolku, držáku na holínky či záhonku v komodě.

V rubrice Zdravý život se vrhneme na zajímavé recepty, jako je detoxikační nápoj s jablečným octem nebo lahodný bylinný čaj, díky němuž si vychutnáte štěstí plnými doušky. A šťastné chvíle určitě prožijete i v Mikulově, kam se podíváme na výlet, ať už se sklenkou vína, nebo bez.

Červnové číslo s výběrem toho nejlepšího na vás čeká od 27. 5. za pouhých 35 Kč na novinových stáncích nebo s doručením až domů přímo ZDE.