CNN Prima News převodovka

převodovka

Výpis příspěvků ke štítku „převodovka“

Letadlo v Číně při vzletu havarovalo a začalo hořet. Na palubě bylo 113 cestujících

12. května 2022 05:32
Aktualizováno

Letadlo Airbus A319 společnosti Tibet Airlines v pátek při pokusu o vzlet na letišti ve městě Čchung-čching na jihovýchodě Číny havarovalo a začalo hořet. Na palubě bylo 113 cestujících a devět členů posádky. Zatím nejsou hlášeny žádné oběti na životech, 36 lidí se zranilo během evakuace, píše agentura Reuters s odkazem na prohlášení Čínského úřadu pro civilní letectví (CAAC).

Nový kabriolet pořídíte i za 400 tisíc korun. Do milionu už je z čeho vybírat

21. července 2021 17:33

Usednout v letních měsících do rozpáleného auta, které nemá klimatizaci, není zrovna příjemné. U toho, které jí disponuje, zase riskujeme možné zdravotní komplikace, jako jsou vysušené nosní sliznice, v horším případě nejrůznější infekce. Existují však i vozidla, v nichž se můžete nechat přirozeně chladit letním vánkem. Takový kabriolet přitom nemusí stát majlant, nejlevnější koupíte už od 400 tisíc korun.

Srovnávací test: Dvě Toyoty Camry dělí 30 let, přesto mají hodně společného

12. července 2021 09:38

Největší světová automobilka ve své historii sice tu a tam vyráběla revoluční, ba atraktivní sportovní modely, pokud však jde o manažerské sedany, těžko hledat konzervativnějšího výrobce. Když se podíváte na dvě Toyoty Camry, jejichž rok narození se liší o 30 let, seznáte, že ta starší musela vypadat archaicky už v době svého vzniku a také soudobý vůz příliš invence neskýtá. O tom ale tyto „sleepery“ nikdy nebyly. Dosud se tohoto japonského sedanu prodalo skoro 20 milionů kusů.

Kombistroj vám ušetří spoustu práce na vaší zahradě

30. dubna 2021 10:30

Práce na zahradě musí těšit a nesmí se pro nás stát otročinou. Proto se většina z nás dříve nebo později rozhodne pro pořízení zahradní mechanizace. Co je ale pro nás lepší – stavebnicový zahradní systém s desítkami volitelných adaptérů, nebo stroj jednoúčelový?

Pacient nepočká jako převodovka v autě, říká kardiochirurg o omezování operací

5. listopadu 2020 06:48

Radovan Jursa pracuje přes dvacet let jako kardiochirurg ve Fakultní nemocnici Ostrava, zároveň je ale i ceněným básníkem. „Nevidím rozdíl mezi vzlétnutím helikoptéry a anděla,“ přemítá v jedné básni. Aktuálně dál operuje pacienty v ohrožení života, mrzí ho však, že pandemie omezuje plánované operace i transplantace, kterými se rovněž zabývá.