CNN Prima News převoz

převoz

Výpis příspěvků ke štítku „převoz“

Vážná havárie u Krásného Lesa: Při srážce kamionu, autobusu a auta se zranilo šest lidí

Silnici I/13 u Krásného Lesa nedaleko Frýdlantu na Liberecku uzavřela ve čtvrtek ráno nehoda autobusu, nákladního a osobního automobilu. Z 25 účastníků nehody se šest lidí zranilo, z toho pět záchranáři převezli do nemocnice a jednoho ošetřili na místě, uvedli na síti X krajští hasiči. Silnice první třídy byla po nehodě téměř pět hodin uzavřená. Provoz se podařilo obnovit kolem 11:20, řekl krajský policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Schwarzenberg byl letecky přepraven do vídeňské nemocnice. Jeho zdravotní stav se nelepší

Bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg byl od konce srpna hospitalizován na Karlově náměstí. Jeho stav se ale nelepšil a po rozhodnutí lékařů byl letecky transportován do vídeňské nemocnice. Informoval o tom web Expres.cz. Podle ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) byl politik převezen především kvůli tomu, aby byl blíže svým dětem. Uvedl to v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Frekvence 1.

Papež po smrti Češky v Tunisku varuje: Z lidské tragédie může být i ekonomická

Při úmrtí blízkého v cizině se náklady na jeho zaopatření mohou vyšplhat skutečně vysoko. Mít sjednané cestovní pojištění je proto zásadní. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež. Zdůraznil, že bez něj pozůstalým při zařizování převozu těla do vlasti hrozí přesun od lidské tragédie k ekonomické. Reagoval tak na smrt Češky v Tunisku, jejíž tělo vylovili z moře.

Opilého a agresivního Ovčáčka měli vézt záchranáři do nemocnice. Nezaplatil mi, říká taxikář

Mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka měli v pátek okolo třetí hodiny ráno převézt do nemocnice. Měl být totiž agresivní a opilý. Informovala o tom agentura Aktu.cz s odkazem na dobře informovaný zdroj z okolí hradní kanceláře, který potvrdil, že Ovčáček byl silně podnapilý a potřeboval pomoc. Redakce CNN Prima NEWS Zemanova mluvčího kontaktovala, ten však dosud neodpověděl.