reklama

Princ Harry se od svatby s Meghan téměř nesměje. Rozvod je nemine, tvrdí bratr vévodkyně

Thomas Markle junior se opět pustil do své mladší sestry Meghan Markleové. Během premiéry australské televizní reality show označil vévodkyni ze Sussexu za povrchní ženu, které peníze a sláva stouply do hlavy. Meghan prý odkopla svého prvního manžela a stejný osud nemine ani prince Harryho. Její chování pak spolu s dalšími účastníky show označil za chladnokrevné.

reklama

Vévodkyně Meghan se se svým nevlastním bratrem naposledy viděla před deseti lety na pohřbu jejich babičky. „Ona se tehdy sebrala a odjela žít do Kanady. Předtím jsme si byli však blízcí,“ uvedl v australské reality show 55letý Američan.

Od té doby si sourozenci nemohou přijít na jméno. Thomas si nedá ujít jedinou možnost hodit na svou mladší sestru špínu. Již dříve ji označil za „falešnou, vyčpělou, povrchní a domýšlivou ženu“. Ona se naopak straní jakéhokoliv kontaktu a ani ho nepozvala na svou svatbu s princem Harrym. „Peníze ji změnily. Peníze a sláva jí pořádně stouply do hlavy,“ řekl Markle junior.

Meghan podle něj hodně ovlivnil její přechod ze střední třídy, ve které vyrůstala, do bohaté společnosti. „Předtím totiž neměla nic,“ řekl podle deníku Mirror Thomas Markle. Doplnil, že netuší, jak se Meghan dala dohromady s princem Harrym.

„Už ke svému exmanželovi se chovala chladně. Ten chlap se o ni staral, byla jím zbožňována. Ona však po něm prostě přešla a dala mu kopačky. Poté, co se vdala, mu poslala prstýnek poštou,“ vyprávěl Markle dalším účastníkům reality show pohnutky své sestry. Když jeden z nich označil její chování za „chladnokrevné“, tiše přikývl. „A další na řadě je Harry. Jen s tím rozdílem, že zatímco do svatby s ní se na všech fotkách usmíval, na žádné poté už ne,“ dodal.

Meghan byla poprvé provdaná za amerického filmového producenta Trevora Engelsona v letech 2011 až 2014. Pár přitom tvořili již od roku 2004. Manželství však ztroskotalo, okolnosti jejich rozchodu nejsou známé. V roce 2016 se vévodkyně v Kanadě seznámila s princem Harrym, o dva roky později se vzali. Její bratr tehdy napsal dopis, ve kterém jejich nadcházející sňatek označil za „falešnou pohádku“.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů
Koronavirus

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

Schůzky s kandidáty na ministry? Zeman napíná ústavu k prasknutí, říká komentátor
360°

Schůzky s kandidáty na ministry? Zeman napíná ústavu k prasknutí, říká komentátor

Prezident Miloš Zeman se sešel zhruba s polovinou kandidátů na členy nové vlády premiéra Petra Fialy (ODS). Tento seriál by měl ukončit 10. prosince posledním setkáním s budoucím ministrem zdravotnictví Vlastimilem Válkem (TOP 09). Podle mnoha kritiků Hrad těmito schůzkami zbytečně brzdí jmenování nového kabinetu. Že jde ze strany hlavy státu o nezvyklý přístup, připustil i politický komentátor Martin Schmarcz v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Pistoli měli doma volně v šuplíku. Rodiče střelce z Michiganu čelí obvinění ze zabití

Rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého policie považuje za pachatele úterní smrtící střelby na střední škole v americkém státě Michigan, čelí obvinění ze čtyřnásobného neúmyslného zabití. Okresní prokuratura v pátek oznámila jejich stíhání s tím, že pistoli použitou při útoku uchovávali doma v nezamčeném šuplíku. Jejich chování podle prokurátorky dalece překračuje nedbalost.

Po covidové party v Norsku je přes 50 nakažených. Úřady se děsí, že jde o mutaci omikron

Výskyt nové varianty koronaviru s názvem omikron potvrzují další a další státy po celém světě. Podezření na obří ohnisko mají v Norsku. Jeden z účastníků firemní akce pro desítky lidí měl pozitivní PCR test, přičemž laboratoře vyloučily, že by se jednalo o mutaci delta. Od něj se pak zřejmě nakazili další. Situace v menším měřítku připomíná loňskou kauzu z pražského baru Techtle Mechtle.

Těžký boj s autismem českého atleta. Zažil šikanu a dvacetkrát se pokusil o sebevraždu

Když běžím, nepřemýšlím. Když nepřemýšlím, je mi dobře. Tato slova řekl webu Bez frází český atlet Jiří Pavel Češka, pro kterého je sport cestou, jak uniknout depresím, kterými trpí kvůli Aspergerovu syndromu – poruše autistického spektra. Dlouho mu nikdo diagnózu nesdělil, proto se v minulosti dost natrápil. Až tak, že se přibližně dvacetkrát pokusil o sebevraždu.

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.

reklama

Domácí zpravodajství

Jurečka: Bezdětní si budou muset výrazně víc spořit na důchod. Stát je hodlá motivovat

Prosadit změny důchodů v Česku v příštích dvou letech. O to se bude snažit kandidát na ministra práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) v nové vládě, kterou utvoří Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Piráti se Starosty a nezávislými (STAN). Jurečka zmínil zavedení minimální zaručené penze ve výši nejméně 10 tisíc korun pro všechny či zvýšení penzí za výchovu dětí. Své plány v resortu práce představil v pátek prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech. Novinářům řekl, že hlava státu k jeho vizím neměla výhrady.

reklama