CNN Prima News příprava

příprava

Výpis příspěvků ke štítku „příprava“

Čeští hokejisté ovládli Švédské hry. Triumf dokonali vítězstvím nad Švýcary

8. května 2022 14:31

Čeští hokejisté porazili na Švédských hrách ve Stockholmu Švýcarsko 3:0 a ovládli turnaj Euro Hockey Tour bez ztráty bodu. Góly dali ve třetí třetině obránce Tomáš Kundrátek a útočníci Petr Holík s Jakubem Vránou, který zamířil v power play do prázdné branky. Ve svém druhém reprezentačním startu vychytal čisté konto brankář Karel Vejmelka. Tým kouče Kariho Jalonena navázal po týdnu na triumf na Českých hrách v Ostravě.

EXKLUZIVNĚ šampion Usyk v Praze: Boxováním s Joshuou udělám pro Ukrajinu víc než střílením

30. března 2022 05:26

Chtěl jsem zůstat a bránit Ukrajinu se zbraní v ruce, říká v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS boxerský šampion v těžké váze Oleksandr Usyk. Přátelé ho ale přemluvili, aby se raději soustředil na ostře sledovaný zápas s Britem Anthonym Joshuou. Požehnání dostal 35letý rodák z Krymu také od ukrajinské vlády a na cestě za obhajobou navštívil i Prahu. Titulový zápas naplánovaný na červen totiž přitáhne pozornost celého světa a zajisté ještě zvýší pozornost ohledně dění na Ukrajině. Nehledě na to, jakou vzpruhu bude představovat pro miliony strádajících Ukrajinců. „Nezajímá mě nic jiného než pomoc Ukrajině, dám do toho vše,“ ujišťuje Usyk.

Speciální jednotky se připravují na evakuaci Zelenského. K riskantní akci by došlo v noci

6. března 2022 18:31

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je ruským cílem číslo jedna, přesto nadále zůstává v ostřelovaném Kyjevě. Z hlavního města by ho však mohla evakuovat speciální jednotka složená z elitních britských vojáků a příslušníků amerického námořnictva SEALs. Více než dvě stě vojáků riskantní akci trénuje v Litvě, dojít by k ní mohlo v noci. Má to však jeden háček – samotného prezidenta.

Fernstädtová míří na ZOH do Pekingu: Dokáže se otřepat z čerstvě diagnostikované nemoci?

3. února 2022 09:05

Pokud není člověk sportovní fanoušek a zejména pak zimních disciplín, disciplína skeleton mu zřejmě mnoho neříká. Jenže v tomto tradičním sportu vyrostla Česku nadprůměrná závodnice s německými kořeny Anna Fernstädtová. V Pekingu se stane historicky teprve druhým českým olympijským reprezentantem ve skeletonu. Kvůli zdravotním potížím a úpadku formy ale nejede do Číny s konkrétním cílem.

Na Rallye Dakar jsem plně připravená, říká zpěvačka Lounová. Gott byl pro ni múzou

22. prosince 2021 19:46

Zpěvačka Olga Lounová nemá o koníčky nouzi. Kromě akrobacie na šálách či pole dance se věnuje také automobilovému závodění. Za pár dnů odlétá do Saudské Arábie, kde ji čeká jeden z nejnáročnějších závodů světa, Rallye Dakar. Mimo to však nezapomíná ani na kariéru zpěvačky. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS pak zavzpomínala i na svou spolupráci s mistrem Karlem Gottem.

Odpůrci očkování měli plánovat vraždu premiéra. V Drážďanech zasahovaly speciální jednotky

15. prosince 2021 10:49

Policie ve středu ráno v Drážďanech prohledala několik objektů, převážně bytů, kvůli pohrůžkám smrtí adresovaným na šifrované komunikační aplikaci Telegram saskému premiérovi Michaelu Kretschmerovi. Nasazeny byly i speciální jednotky zemského kriminálního úřadu (LKA), informovala agentura DPA. Z vyjádření některých členů telegramové skupiny vyplynulo podezření, že vlastní střelné zbraně a kuše, sdělila dnes na Twitteru policie.