reklama
CNN Prima News příprava

příprava

Výpis příspěvků ke štítku „příprava“

Revoluce v autoškolách: Do testů po letech přibydou zcela nové otázky

8. září 2021 10:57

Do testovacích sad u zkoušek na řidičské průkazy brzy přibude 120 nových otázek. Zaměřovat by se měly na konkrétní situace v provozu a případná rizika. Prvních 35 nových otázek by se mělo v testech objevit od 24. října, další přibydou postupně. Na středeční tiskové konferenci to oznámili zástupci ministerstva dopravy, policie a asociace autoškol. V současnosti je v testovacích sadách 855 otázek, nové otázky je doplní. Každý žadatel u zkoušky řeší 25 příkladů.

Cukrář je zkrátka chemik, říká Fabešová. Co inspirovalo její nejnovější dezert?

25. srpna 2021 09:39

Zlaté vejce, limetka, Rubikova kostka či ježek v kleci. Cukrářka Iveta Fabešová se svými dezerty slaví úspěchy po celé republice. Dobu covidovou využila k otevření nové pobočky ve Werichově vile. Jak sama přiznává, cukrařina nejde dělat podle toho, jak se vzbudíte. Vyžaduje velkou přesnost. „Cukrář je zkrátka chemik,“ uvedla ve vysílání pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Fabešová.

Biatlonistka Wiererová exkluzivně: Snad mi poslední olympiádu nezruší kvůli koronaviru

5. května 2021 18:31

Dorothea Wiererová, trojnásobná mistryně světa a dvojnásobná vítězka celkového pořadí Světového poháru v biatlonu z let 2019 a 2020, si užívá posledních dnů volna před olympijskou sezonou. V ní má jediný cíl, získat medaili v individuálním závodě, jak uvedla v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Vlastní totiž dva bronzy ze smíšených štafet z let 2014 a 2018.

Prvoligoví fotbalisté se vrátí na hřiště. Trenéři chtějí, aby soutěže začaly co nejdříve

16. dubna 2020 15:02

Fotbalisté českých prvoligových klubů se mohou v pondělí 20. dubna vrátit do přípravy na hřištích. Jde o první uvolnění opatření pro profesionální sport v Česku, která zavedla vláda v boji proti šíření nákazy koronavirem. Fortuna liga se zastavila 9. března po 24 odehraných kolech. Podle současného plánu by se měla rozjet opět 8. června.

reklama