CNN Prima News propagace

propagace

Výpis příspěvků ke štítku „propagace“

Jak uspět na Oscarech? Kvalita filmu dávno nestačí, Čechům chybí peníze, řekl Marhoul

Pokud se chce snímek dostat do boje o Oscara, potřebuje k tomu velké množství peněz na propagaci – a finanční možnosti české kinematografie jsou minimální, řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS režisér Václav Marhoul. Čtyřiašedesátiletý tvůrce se před čtyřmi lety neúspěšně pokoušel získat nominaci na cenu americké Akademie filmového umění a věd se snímkem Nabarvené ptáče. Tvůrci prý musí splnit celou řadu podmínek.

KOMENTÁŘ: Jaškin na MS? Absurdní. Propagace teroristického státu nemá v nároďáku co dělat

Diskuse o tom, zda by bylo vhodné umožnit českému hokejistovi Dmitriji Jaškinovi start na příštím mistrovství světa v Praze, by se měla utnout již v zárodku. Kanonýr ruského původu si svou cestu vybral již před rokem. Zvolil propagaci teroristického státu, když mimo jiné nastoupil za oblíbený klub Vladimira Putina SKA Petrohrad k výročí invaze se speciální vojenskou sadou. Nápad, že by si snad ještě někdy měl zahrát za českou reprezentaci, je naprosto absurdní.

Foťte se před Penamem, děvenky. Starostka odmítla návštěvu Schillerové s Dostálovou

Starostka Mladých Buků v Krkonoších Lucie Potůčková (STAN) na sebe v úterý strhla pozornost, když na sociálních sítích informovala, že odmítla návštěvu dvojice ministryň Aleny Schillerové a Kláry Dostálové (obě za ANO). Ty se chtěly přijet vyfotit ve škole, jejíž přestavba byla úspěšně financována z evropských fondů. Dostálová v reakci na rozhodnutí jen poznamenala, že starostka vyměnila politický boj za možnost rozvíjet svou obec.