reklama

První překážka pro zamilovanou Daru? Dcera fotbalisty Nedvěda dala rázně najevo své stanovisko

Je to láska, žádný románek. Půlroční vztah slovenská zpěvačka Dara Rolins a legendární český fotbalista Pavel Nedvěd úspěšně tajili, od pátku však šli s pravdou ven. Rolins se netají tím, jak je šťastná, vrásky na čele by jí však mohl přinést vzkaz 24leté dcery jejího partnera.

reklama

Od léta se pracovní a příjemné povinnosti v Itálii propojily. Tímto sdělením Rolins médiím potvrdila svůj půlroční vztah s poradcem prezidenta v Juventusu Turín Nedvědem. Právě v Itálii fotbalista žije. Zároveň ujistila, že se nejedná o románek, ale lásku. Svá slova následně podpořila i prvními zveřejněnými snímky na sociálních sítích, kde ji legendární fotbalista líbá na čelo.

„Sekne jim to. Hlavně, ať jsou šťastní,“ píší mnozí fanoušci zpěvačce. Někteří pár dokonce přirovnávají k postavám z úspěšného seriálu 90. let. „Beverly Hills 90210, Amanda a Steven,“ uvedl v komentáři další uživatel. Pár se však může dočíst i negativnější reakce. „Nesluší jim to, ale nebuďme závistiví, přejme jim to,“ uvedl jiný uživatel.

Rolins však překypuje štěstím. Jedná se o prvního partnera, kterého svým fanouškům představila od rozchodu se slovenským rapperem Rytmusem v roce 2018. Po vzkazu 24leté dcery fotbalisty si ale možná začne dělat vrásky. „Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme,“ uvedla rázně Ivana Nedvědová pro web Život v Česku.

Právě o tom, kde bude pár žít, se po zveřejnění jejich vztahu začalo spekulovat. Nejde totiž pouze o rozhodnutí Rolins a Nedvěda, ale i jejich dětí, jak připomněla Nedvědová. Slovenská zpěvačka má 13letou dceru Lauru ze vztahu s Matějem Homolou, Nedvěd má z 30letého manželství dceru Ivanu a syna Pavla. A jak dcera legendárního Čecha uvedla, děti s otcem žijí v Itálii.

Nedvěd navíc prodává luxusní byt na Malé Straně, ve kterém se měl potkávat se svou dřívější přítelkyní Lucií. Do vztahu tak zřejmě chtěl jít čerstvě rozvedený fotbalista s čistým štítem. Otázkou ale zůstává, zda se Rolins přestěhuje do Itálie, nebo bude s Nedvědem udržovat vztah na dálku.

Tagy:

Hlavní zprávy

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert
360°

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert

Je pravděpodobnější, že k válce mezi Ruskem a Ukrajinou nakonec dojde. Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl politický geograf Jan Kofroň. Nemyslí si totiž, že by se za aktuálního stavu ruský prezident Vladimir Putin rozhodl jednotky stáhnout zpět na svá stanoviště. Konflikt podle něj přímo vyhledává, neboť na Ukrajinu a NATO klade podmínky, které jsou de facto nesplnitelné.

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama