CNN Prima News Radek Rozvoral

Radek Rozvoral

Výpis příspěvků ke štítku „Radek Rozvoral“

Baxa: Uprchlíci jako příživníci? Šíříte dezinformace. Pracuje jich málo, tvrdí člen SPD

24. dubna 2022 12:49

Uprchlická vlna z Ukrajiny vyvolává na české politické scéně velké vášně. V nedělní Partii na CNN Prima NEWS došlo kvůli tématu k ostré přestřelce mezi ministrem kultury Martinem Baxou (ODS) a poslancem Radkem Rozvoralem (SPD). Člen Fialova kabinetu obvinil SPD v šíření dezinformací, které mají v lidech vyvolat protiukrajinské nálady. Rozvoral tato obvinění odmítá.

Baxa: Lidé hlasovali proti rozvratu státu a zbytečně umírajícím. To je „antibabiš“

14. listopadu 2021 14:59

Koalice Spolu a uskupení Pirátů a STAN mělo program antibabiš, kterému ale dala hlas většina Čechů. V nedělní Partii Terezii Tománkové to řekl místopředseda ODS, primátor Plzně a pravděpodobný budoucí ministr kultury Martin Baxa. Ten dále takový program popsal jako boj proti obrovskému zadlužování státu či nefunkčnímu boji proti pandemii koronaviru. Končící vládě premiéra Andreje Babiše (ANO) pak vyčetl, že kvůli jejím krokům podlehly covidu „desítky tisíc lidí“.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Velká debata o sílící pandemii i změnách ve vládě

12. listopadu 2021 20:20

Na scénu pomalu přichází nová vláda. Jak bude vypadat slibovaná změna? To bude hlavní téma první poloviny Partie. Pozvání přijali Vladimír Špidla (za ČSSD) a Marian Jurečka (za KDU-ČSL). Ve druhé části se bude konat velká politická diskuse s Olgou Richterovou z Pirátské strany, Janou Mračkovou Vildumetzovou z ANO, Martinem Baxou z ODS a Radkem Rozvoralem z SPD. Nedělní Partii Terezie Tománkové sledujte na CNN Prima NEWS, Primě nebo na webu od 11 hodin.

Čip na ovládání lidí, mikrovlnky zabijáci, či odolné Švédsko. Poslanci a jejich hoaxy

16. srpna 2020 16:10

Radku Kotenovi vyhrožuje mikrovlnka ovládaná 5G signálem, že ho přihřeje. Takto si recesistický web Paralelní listy ztropil legraci z poslance českého Parlamentu zvoleného za SPD. Nyní však Kotena přebil jeho stranický kolega z poslaneckých lavic Radek Rozvoral. Ten na sociálních sítích varuje před společností Neuralink patřící americkému podnikateli Elonu Muskovi. Zákonodárci ze stáje Tomia Okamury ale nejsou jediní, kteří vysílají do světa nepravdivou nebo zkreslenou zprávu, případně hoax či konspirační teorii.