reklama
CNN Prima News Radim Fiala

Radim Fiala

Výpis příspěvků ke štítku „Radim Fiala“

Podnikatelka: Návštěvnost pohostinství klesla kvůli kontrole bezinfekčnosti o polovinu

1. listopadu 2021 22:31

Kvůli novým protiepidemickým opatřením, která začala platit v pondělí, návštěvnost našeho pivovaru klesla o polovinu, řekla v pořadu Co na to vaše peněženka majitelka Pivovaru Monopol v Teplicích Gabriela Schönbauerová. Podle ní restauratéři zvládnou zdražení, které je nevyhnutelné, na kolena je ale dostávají opatření proti covidu.

Kolem Zemanovy hospitalizace se rozpoutala zbytečná hysterie, říká Fiala z SPD

17. října 2021 11:40

Vyjádření předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) jsou hysterická a debaty o aktivaci článku 66 Ústavy ČR předčasné, okomentoval současnou politickou situaci poslanec Radim Fiala (SPD). Sám by sice ocenil jasnější komunikaci okolo hospitalizace prezidenta Miloše Zemana, nyní by nicméně ocenil, kdyby měla hlava státu klid na uzdravení, dodal v pořadu Partie Terezie Tománkové.

Sledujte ZÁZNAM Partii: Předseda Senátu Vystrčil a jeho předchůdce Štěch o současné situaci

15. října 2021 20:41

Kdy budeme mít novou vládu? Nejen to bude téma nedělní Partie. Hosty budou Karel Havlíček z Hnutí ANO, Alexandr Vondra z ODS, Radim Fiala z SPD a Martin Jiránek z Pirátské strany, jeden z kandidátů na obsazení funkce ministra průmyslu a obchodu. Jakou roli sehraje zdraví prezidenta republiky? Ve druhé části diskuse se zeptáme současného a bývalého předsedy Senátu Miloše Vystrčila a Milana Štěcha. Sledujte od 11 hodin na CNN Prima NEWS.

VOLBY 2021: Posílí SPD? Okamura do voleb bere exministra Baštu i olympijského vítěze

2. října 2021 13:33

Tomio Okamura doufá, že jeho hnutí Svoboda a přímá demokrace (SPD) v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny posílí. Jeho podpora se sice průzkum od průzkumu liší, společné je ale to, že SPD často podceňují. K úspěchu má tentokrát Okamurovi pomoci i několik výrazných postav, které SPD nově „zlanařila“. Jednou z nich je i bývalý ministr vlády Miloše Zemana Jaroslav Bašta. Podruhé jde do boje za SPD také olympijský vítěz ve střelbě Jan Kůrka, dříve člen Zemanovců.

Přenášejí očkovaní covid a existuje kolektivní imunita? Experti a politici se neshodnou

13. září 2021 15:59

Dosáhne Česko někdy takzvané kolektivní imunity, nebo je to jen pojem, který se používá k uklidnění společnosti a motivaci lidi k očkování? Experti a politici mají na danou problematiku velmi rozdílné názory. Častým argumentem bývá, že i očkovaní lidé mohou stále přenášet covid, vakcinace ale brání těžkému průběhu nemoci a opětovnému zaplnění zdravotnických zařízení.

reklama