CNN Prima News Radim Uzel

Radim Uzel

Výpis příspěvků ke štítku „Radim Uzel “

Zemřel popularizátor sexuologie Radim Uzel. Prohrál boj se zákeřnou nemocí

3. května 2022 09:18

Českou veřejnost zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 82 let zemřel sexuolog Radim Uzel. Během života napsal řadu odborných i populárních knih o antikoncepci, plánovaném rodičovství či poruchách plodnosti. Byl také dlouholetým ředitelem Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu. Příčinou jeho úmrtí byla rakovina, se kterou známý odborník bojoval už v loňském roce.

Uzel osobitě popsal, jak mu našli rakovinu. Mám strach, že budu mít bolesti, svěřil se

24. března 2022 19:58

Herečka Michaela Kuklová rakovinu porazila. Slavný sexuolog Radim Uzel s ní bohužel právě bojuje. Diagnóza zní karcinom jícnu. Lékař má za sebou dvě operace a léčbu chemoterapií. Redakci ShowTime exkluzivně svěřil svůj příběh s humorem sobě vlastním. Reportérka s ním hovořila na place, když natáčel reklamu na přípravek na posílení potence. Tváří podobných spotů je už řadu let.

Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel

3. března 2021 22:02

Výrok sexuologa Radima Uzla, kdy prý poplácání ženy po zadku protepluje vztahy na pracovišti, vzbudil ve společnosti vlnu kritiky. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS však sexuolog uvedl, že se jedná o hrubé nedorozumění. „V životě bych nikoho nepoplácal po zadku jako kobylu, to je nesmysl. Jedná se o dotyk na bederní páteři nebo lehký dotek hýždí,“ hájil se sexuolog.

Uzel: Pohlavní styk v maskách působí kuriózně. Chvíli bez sexu vydrží i největší maniak

10. listopadu 2020 11:43

Známý sexuolog, který letos oslavil osmdesáté narozeniny, se těší ze státního vyznamenání, které mu udělil prezident republiky Miloš Zeman. Co říká na některé kritické hlasy, které tvrdí, že si ho nezaslouží? Jak vnímá rozhodnutí Daniela Hůlky ocenění vrátit? A co by v době pandemie doporučil pro sexuální život lidí? Radim Uzel odpovídal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.