CNN Prima News rallye

rallye

Výpis příspěvků ke štítku „rallye“

Na pomoc rodině zesnulé závodnice rallye se vybraly statisíce. Část sbírky půjde k malé Elišce

Více než 800 tisíc korun. Taková částka se podařila vybrat na pomoc rodině zesnulé závodnice rallye Aleny Krejčíkové, která zemřela koncem dubna při víkendové akci v Klatovech. Vlna solidarity byla natolik obrovská, že se plánovanou částku podařilo vybrat hned pětkrát. Z toho důvodu manžel navigátorky zvažoval, kde dále mohou vybrané prostředky pomoci. Část financí ze sbírky nakonec poputuje k malé Elišce, kterou chtěla sama Alena v květnu na dobročinné akci podpořit.

Česko se skládá na rodinu navigátorky rallye Krejčíkové. Příbuzní nemají peníze ani na pohřeb

Po smrti závodnice a navigátorky rallye Aleny Krejčíkové, které se stala osudná nehoda při soutěži Rallye Šumava Klatovy, vznikla na platformě Znesnáze sbírka na podporu její rodiny. Krejčíková totiž závodila v týmu se svým manželem, který vůz řídil i při osudné nehodě. Společně prý do závodění vkládali většinu financí, proto nyní její rodina nemá peníze ani na její pohřeb.

Lounová si během rallye v Keni sáhla na dno: Obklopili nás domorodci, musel přiletět vrtulník

Zpěvačka Olga Lounová v exkluzivním rozhovoru pro Showtime s Martinou Jandovou prozradila, že si během náročné rallye v Keni sáhla na úplné dno. Se spolujezdkyní Lilií Khousnoutdinovou toho během několikadenního závodu, který jely za charitativním účelem, zažily víc než dost. Dokonce se dostaly i do nebezpečí, když se jim rozbil motor a ony zastavily uprostřed masajské vesnice. „Za vteřinu kolem nás bylo 300 Masajů, bylo to děsivé,“ vyprávěla Lounová, která do Keni cestovala i s teprve roční dcerkou.

Za oponou Středoevropské rallye: Napadení pořadatele, bouračky i dlouhé přejezdy

Pro české automobilové fanoušky byl minulý víkend svátkem. Vůbec poprvé se na našem území uskutečnila jedna z největších motorsportovních akcí, Mistrovství světa v rallye. Byla to velkolepá podívaná. Zatímco někteří závodníci přišli zrádným silnicím na chuť, jiní je označili za ty nejnáročnější v celé sérii WRC. K vidění bylo i několik bouraček. Co dalšího přinesla první Středoevropská rallye?