reklama

Životní styl

Nejnovější příspěvky k tématu

Otcovská dovolená – pro otce i celou rodinu to nejlepší

20. června 2021 09:30

Společnost Procter & Gamble, výrobce značek Pampers, Ariel, Gillette, Pantene a mnoha dalších, před dvěma lety zavedla 8týdenní otcovskou dovolenou, kterou si můžou zaměstnanci – novopečení otcové od té doby vybírat. V průběhu dvou let od zavedení tohoto benefitu ho využili všichni novopečení otcové z řad zaměstnanců české pobočky Procter & Gamble.

Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka

12. dubna 2021 20:04

I v 21. století jsou sex a otázky sexuálního života pro mnohé jedince v Česku stále tabu. Podle sexuoložky Julie Gaii Poupětové jsou Češi přesto ve srovnání s jinými zeměmi poměrně liberální. Situaci dost pomohla kniha Padesát odstínů šedi i otevřené zpovědi známějších lidí například o polyamorii, uvedla v pondělí v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Hlavní zprávy

Kancléř Mynář musí bojovat s žumpou. Neodsuzoval bych ho, říká herec Vyskočil
Pořady

Kancléř Mynář musí bojovat s žumpou. Neodsuzoval bych ho, říká herec Vyskočil

Chování mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka i kancléře Vratislava Mynáře je pochopitelné, uvedl v pořadu Co Čech, to politik! herec Ivan Vyskočil. Spolupracovníci Miloše Zemana totiž podle něj musí bojovat s „žumpou“, kterou představují kritici Hradu, upřesnil ve vysílání CNN Prima NEWS. S tím však nesouhlasil spisovatel Ondřej Neff, který mlžení o zdravotním stavu hlavy státu označil za selhání.

reklama

Životní styl

Vše o životním stylu. Zábava, příběhy a galerie zajímavostí z celého světa.