reklama

Životní styl

Nejnovější příspěvky k tématu

8 tipů na to, jak párovat vybrané jídlo s tím správným vínem
Jídlo a pití

8 tipů na to, jak párovat vybrané jídlo s tím správným vínem

Mnozí se obávají, že je párování vína s jídlem nějaká věda, ale opak je pravdou. Párování vína a jídla není žádná složitá věc. Chuť vína a jídla by se měla vzájemně doplňovat, obohacovat, zjemňovat a vytvořit souhru spojenou s harmonií. Ten správný výběr dokáže posunout vaše smysly do úplně jiné dimenze.

Další příspěvky k tématu

Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka

I v 21. století jsou sex a otázky sexuálního života pro mnohé jedince v Česku stále tabu. Podle sexuoložky Julie Gaii Poupětové jsou Češi přesto ve srovnání s jinými zeměmi poměrně liberální. Situaci dost pomohla kniha Padesát odstínů šedi i otevřené zpovědi známějších lidí například o polyamorii, uvedla v pondělí v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Obezita je daň za luxus, nejdůležitější je udělat si čas na pohyb, tvrdí odborník

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) zaujímá Česká republika sedmé místo v žebříčku nejobéznějších zemí v Evropě. Do roku 2030 by měla obezitou trpět více než polovina evropské populace. Obézní lidé přitom násobně častěji trpí vysokým krevním tlakem, cukrovkou, kardiovaskulárními komplikacemi, infarkty či mozkovými příhodami a jsou také rizikovou skupinou onemocnění COVID-19.

V San Franciscu se už krade za bílého dne. Obchody jsou bezmocné a zavírají
USA

V San Franciscu se už krade za bílého dne. Obchody jsou bezmocné a zavírají

Obchodníci v San Franciscu čelí v poslední době doslova nájezdům organizovaných lupičů. V tlupách naběhnou do obchodu a odnesou si z něho, co chtějí. Nevadí jim ani to, že už jejich řádění několikrát natočili svědci na mobilní telefon. Nárůst loupeží ve městě je tak velký, že řetězce své obchody už raději zavírají. Vedle maloobchodních krádeží město sužuje i rekordní počet vloupání do automobilů.

Kdo je olympijským pacientem nula? Určit zdroj nákazy české výpravy bude složité
OH 2021

Kdo je olympijským pacientem nula? Určit zdroj nákazy české výpravy bude složité

Kdo a jak „odstartoval“ nákazu koronavirem během letu na olympiádu v Tokiu? Možných scénářů je spousta, cesta k jednoznačné odpovědi ale bude složitá. Pozitivní test dosud vyšel čtveřici sportovců a dvěma členům české olympijské výpravy. Infekci covidem hlásí i vysoce postavený člen Českého olympijského výboru (ČOV), který ale nenastoupil do letadla. Pražská hygienická stanice uvedla, že prvního nakaženého půjde odhalit pouze kompletní genotypizací jednotlivých pozitivních záchytů.

reklama

Životní styl

Vše o životním stylu. Zábava, příběhy a galerie zajímavostí z celého světa.