CNN Prima News RB Lipsko

RB Lipsko

Výpis příspěvků ke štítku „RB Lipsko“

Forsberg exkluzivně: Schick je top útočník, kterému nic nechybí. Škoda, že nenastoupí

21. března 2022 13:41

Patrik Schick a Emil Forsberg. Bývalá fotbalová dvojčata z německého klubu RB Lipsko. Ve čtvrtek 24. března proti sobě měli nastoupit v kvalifikaci mistrovství světa 2022, kdy se Česko v Solně utká se Švédskem. Ale nestane se tak. Schick nestihl vyléčit zranění. Přesto na něj Forsberg vzpomíná v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Česká superstar Schick: Z Ďolíčku až na miliardovou posilu. Pak ho zachránilo Německo

20. června 2021 23:01

Prozatímní hvězda probíhajícího Eura? Patrik Schick. Tři góly na mistrovství Evropy má v tuto chvíli jen Cristiano Ronaldo. Ale hlavně – nikdo jiný se netrefil tak parádně jako český útočník proti Skotsku. V duelu s Chorvatskem pak zase ukázal pevné nervy, když si vzal i s krvácejícím nosem po direktu loktem od Dejana Lovrena míč a proměnil penaltu. Připomeňme si, jaká byla dosavadní fotbalová cesta zářícího 25letého muže.

Chystá se nejdražší trenérský přestup v historii fotbalu. Půjde až o 30 milionů eur

26. dubna 2021 15:47

Julian Nagelsmann se může stát nejdražším fotbalovým trenérem světa. Stačí, aby kývl na nabídku Bayernu Mnichov a do pohybu se dají desítky milionů eur. Podle německého tisku by si Nagelsmannům současný zaměstnavatel RB Lipsko mohl přijít až na 30 milionů eur, v přepočtu více než tři čtvrtě miliardy korun. Šlo by o nejvyšší částku, která by kdy byla vyplacena za přestup fotbalového kouče.

Fotbalový reprezentant Schick prý v Bundeslize vymění Leverkusen za Lipsko

31. srpna 2020 14:17

Český fotbalový reprezentant Patrik Schick by sice měl dále působit v první německé fotbalové Bundeslize, ale nově v celku Bayer Leverkusen, nikoliv v RB Lipsko, kde v uplynulé sezoně hostoval z italského AS Řím. Informaci nezávisle na sobě přinesly německý magazín Kicker a deník Rheinische Anzeigenblätter, vycházející na západě Německa v okolí Leverkusenu.