CNN Prima News realita

realita

Výpis příspěvků ke štítku „realita“

Nové tváře i prvky reality show. Sledujte seriál 1. MISE z vojenského prostředí

23. srpna 2021 16:22
Aktualizováno

V neděli 29. srpna se na obrazovkách Primy objevil nový seriál 1. MISE, který sází na atraktivitu vojenského prostředí i hvězdné herecké obsazení. Tvůrci seriálu se ale na druhé straně rozhodli obsadit i mnohdy neznámé tváře. Pravidelně 1. MISE poběží ve středu od 20:15. Čím vším diváky nový seriálový počin zaujme?

KOMENTÁŘ: Problémy dnešních dní. ‚‚Dokonalé‘‘ filtry na sociálních sítích mohou ublížit

7. července 2021 18:45

„Někdy mám pocit, že ty filtry vyhlazují a vylepšují věci, o kterých jsem netušila, že bych z nich měla mít komplex.‘‘ „Jako máma dvou holčiček, které vyrůstají ve světě sociálních sítí, bych si přála, aby se kvůli nim necítily méněcenné.‘‘ Takové a mnohé další zprávy mi přišly poté, co jsem se zapojila do debaty o obličejových filtrech. Toto téma na Instagramu už delší dobu (ale nijak intenzivně) sleduji a důvody, proč jej beru jako problém, se pokusím popsat na následujících řádcích.

Nevěřte zpochybňovačům. Drsné záběry ze Slovenska ukazují realitu v nemocnicích

11. ledna 2021 18:49

Záběry na demonstranty a zpochybňovače pandemie spolu s covidovými pacienty bojujícími o život. Slovenské ministerstvo zdravotnictví se drsným videem snaží obyvatele, kteří nemoc COVID-19 zlehčují, upozornit, že nejde o žádnou „chřipečku“. Video nazvané Realita v nemocnicích versus fikce na internetu cílí na ty, kteří popírají vážnost situace.

Aerolinky jen pro očkované na covid, tvrdí šéf Qantas. Připravuje se vakcinační pas

24. listopadu 2020 13:44

Australská národní aerolinka Qantas bude po cestujících na mezinárodních letech povinně vyžadovat, aby prokázali, že jsou očkovaní proti nemoci COVID-19. Podle americké televize CNN to uvedl generální ředitel letecké společnosti Alan Joyce s tím, že tento krok bude nutností, jakmile bude dostupná vakcína. Stejné opatření nevylučují ani jiné aerolinky. Ve finální fázi je rovněž cestovní očkovací pas.

FOTOGALERIE: Realita z nemocnic? Vyčerpaní lékaři a smutní senioři bojující o život

6. listopadu 2020 06:23

Horečka, kašel, zvýšená dýchavičnost a únava. Potom neskutečné bolesti a neschopnost se nadechnout, popsali pacienti počáteční příznaky onemocnění COVID-19 fotografovi Patriku Uhlířovi. Ten strávil den na covidovém oddělení Kliniky infekčních chorob Fakultní nemocnice Brno a prostřednictvím fotografií nabízí veřejnosti výpověď o realitě boje s koronavirem.