reklama
CNN Prima News ředitelka

ředitelka

Výpis příspěvků ke štítku „ředitelka“

Když vidíte plakat děti, neudržíte se. Ředitelka školy ve Vraném končí kvůli opatřením

3. září 2021 22:15

Spor o testování ve škole ve Vraném u Slaného vrcholí. Ředitelka školy, která se rozhodla nechat dodržování protiepidemických opatření školních dětí na rozhodnutí rodičů, podala ve škole výpověď. A to i jako učitelka. Přidala se tak ke svým kolegyním. Situace se ale dotkla i školáků. Jedenáct dětí se rozhodlo přejít na individuální vzdělávání a některé další přecházejí do jiných základních škol.

Není to fér, stěžují si medici z vyšších odborných škol. U absolutorií budou bez úlev

13. března 2021 11:20

Studenti zdravotnických vyšších odborných škol si stěžují, že na rozdíl od maturantů nedostanou žádné úlevy při absolutoriu, kterým studium uzavírají. Stejně jako středoškoláci ze zdravotnických oborů odpracovali stovky hodin v nemocnicích, stejně tak mají povinnou ústní zkoušku z cizího jazyka. Na rozdíl od nich si ale nemohou vybrat, zda ji složí, nebo ne.

Šéfka SÚKL odletěla v době lockdownu do Karibiku. Vojtěch jí vypsal prémii 100 tisíc

9. února 2021 11:20

Šéfka Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Irena Storová dostala odměnu i za čas, kdy v době právě začínající pandemie odletěla na dovolenou do Karibiku. Tehdejší šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch jí totiž vypsal statisícovou prémii i za toto období, upozornil web Neovlivní. Exministr v tom ale problém nevidí, dle jeho slov odvedla Storová dobrou práci a odměnu si zasloužila.

Ředitelka nemocnice: Lidí ve vážném stavu je hodně. Kritické je i zajištění personálu

5. listopadu 2020 12:00

Boj s koronavirem v Česku není zdaleka vyhraný. V některých regionech se však povedlo zlomit dosud vzrůstající křivku a počet nakažených se začal mírně stabilizovat. I tak mají nemocnice stále vysoká čísla lidí v kritickém stavu. Ve středu navíc padl další rekordní nárůst, kdy přibylo 15 729 pozitivně testovaných. Nemocnice mají problém i s personálním pokrytím, protože je mnoho zdravotníků nakažených koronavirem.

reklama