CNN Prima News ředitelka

ředitelka

Výpis příspěvků ke štítku „ředitelka“

Rychlá dohra školního dramatu v Jablonci: Muž, který ohrožoval ředitelku pistolí, zná trest

13. ledna 2023 20:33

Soud rozhodl o případu muže, který ve středu napadl ředitelku základní školy. Při konfliktu, který se odehrál ve školní budově, měl ukázat, že má u sebe střelnou zbraň. Policisté ho obvinili z výtržnictví a nebezpečného vyhrožování a ve zkráceném řízení ho poslali k soudu, který už ho stihl potrestat. „Muž dostal podmíněný trest – jeden rok se zkušebním odkladem na dva roky. Rozsudek je pravomocný,“ uvedl Jaroslav Kneř, mluvčí Okresního soudu v Jablonci nad Nisou.

Manažerka, lékařka, matka a ředitelka? Ano, to všechno zvládá Gruzínka Nino Mchedlidze

26. září 2022 16:05

Je prezidentkou Česko-gruzínské obchodní komory, je vystudovaná stomatoložka a umí pět jazyků. Čestina tak byla pro Ninu Mchedlidze, jak ona sama tvrdí, k naučení velmi snadná. Možná i proto, že si Českou republiku zamilovala. Dokonce natolik, že se se svým manželem usadila na Moravě. Vychovává tu dvě děti a pomáhá investorům na český a gruzínský trh. A nejen to, dokonce se svou rodinou zakládá kliniky po celém světě. Mají téměř 500 zaměstnanců.

Jídlo pro děti v pytlích na odpadky. Kdo to obhajuje, je prase, kritizuje muž pražskou školku

29. srpna 2022 21:38

Skandál ve školce v Praze 5 má pokračování. Kuchařka přenášela uvařené jídlo pro předškoláky v pytlích na odpadky. Fotografie a videa pobouřily rodiče. Někteří žádají odstoupení ředitelky a kuchařky – to se ale nekoná. Za vedení mateřské školy se v pondělí postavila na mimořádné tiskové konferenci starostka městské části.

Když vidíte plakat děti, neudržíte se. Ředitelka školy ve Vraném končí kvůli opatřením

3. září 2021 22:15

Spor o testování ve škole ve Vraném u Slaného vrcholí. Ředitelka školy, která se rozhodla nechat dodržování protiepidemických opatření školních dětí na rozhodnutí rodičů, podala ve škole výpověď. A to i jako učitelka. Přidala se tak ke svým kolegyním. Situace se ale dotkla i školáků. Jedenáct dětí se rozhodlo přejít na individuální vzdělávání a některé další přecházejí do jiných základních škol.