CNN Prima News reklamace

reklamace

Výpis příspěvků ke štítku „reklamace“

Karlovarská kolonáda má problémy. Rekonstrukce stála 95 milionů, přesto bude v létě zavřená

Karlovarská Mlýnská kolonáda měla být toto léto ozdobou města a lákadlem přístupným široké veřejnosti. Uvažovalo se dokonce o střešní kavárně. Rekonstrukce historické budovy stála devadesát pět miliónů korun, jenže krátce po jejím dokončení se objevily závady, které nyní karlovarský magistrát reklamuje. Velkolepé plány se zatím odkládají.

Odstartovaly povánoční slevy. Kdy lze zlevněné zboží reklamovat a na co si dát pozor?

Hned po Štědrém dni odstartovala první vlna povánočních slev. Za výrazně nižší ceny lze pořídit především oděvy, pozadu není ani vybraná elektronika. Povánoční výprodeje často bývají výhodnější než předvánoční slevy, a to včetně akcí typu Black Friday, upozorňuje hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda. Společně se slevami ale mnohdy přicházejí i trable s reklamací zboží. Kdy je možné zlevněné zboží vrátit a na co si dát pozor?

Cesta do Chorvatska byla utrpení. Klienti RegioJetu si stěžují na zápach a nepořádek

Zápach moči ve vagonech, nefungující klimatizace, netekoucí voda a mnohahodinové zpoždění vlaku. To jsou zkušenosti některých cestujících, kteří se na dovolenou vydali vlakem společnosti RegioJet do Chorvatska. Ta se hájí, že zpoždění nabírá kvůli výlukám na tratích v kombinaci s kontrolou dokladů a proticovidovými opatřeními. Přiznává, že vlaky pak nejsou dostatečně připravené na další cestu.