CNN Prima News revitalizace

revitalizace

Výpis příspěvků ke štítku „revitalizace“

OBRAZEM: Velký třesk v Praze. Dvě významné čtvrti dostanou nový kabát, tramvaj pojede jinudy

V širším centru Prahy se chystají velké projekty. Nový kabát dostane nejen například Žižkov, ale třeba také přilehlé Vinohrady. Výrazně se promění například náměstí Jiřího z Poděbrad či okolí ulice Seifertova. Obyvatelé Prahy se mohou též těšit na tramvajové propojení Vinohrad s Václavským náměstím a hlavním nádražím. Řidiče zase potěší pokrok v přípravě Suchdolského mostu, který bude součástí Pražského okruhu.

Hrajte s námi o tři balíčky B21 Discovery kit od Orlane v hodnotě 2 440 Kč

Chcete mít dokonalou pleť nebo nadělit krásný dárek svým blízkým? Pak hrajte o světově oblíbený a neuvěřitelně výkonný krém B21 od Orlane, který slaví už 55. narozeniny. Nově si zázračné produkty z řady B21 můžete vyzkoušet díky Discovery kitu. V unikátním balení najdete přípravky, které pleť přirozeně reaktivují, navrací jí ztracenou vitalitu a přirozenou krásu. Hrajte s námi o tři balíčky B21 Discovery kit v hodnotě 2 440 Kč pro váš mladistvý vzhled. Zkuste své štěstí a odpovězte nám na soutěžní otázku níže.

Pražská koalice si chystá předvolební trumfy. Dvorecký most či okruh se pohnou v září

Pražská vládnoucí koalice (Piráti, Praha Sobě a Spojené síly pro Prahu) si na poslední týdny před volbami připravuje několik zásadních triumfů. Začít by se měl stavět dlouho očekávaný Dvorecký most a radnice slibuje také zásadní posun v přípravě vnitřního městského okruhu. Podle Jiřího Pospíšila (TOP 09), který je součástí koalice, je standardní že se aktivita politiků před volbami stupňuje.