CNN Prima News řízení pod vlivem

řízení pod vlivem

Výpis příspěvků ke štítku „řízení pod vlivem“

Janoušek zůstává ve vězení. Státní zástupce zpochybnil jeho sebereflexi a polepšení

2. srpna 2022 15:37

Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud v úterý nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Podle soudce se zatím dostatečně nepolepšil. Muž, který byl v minulosti označován za šedou eminenci pražské politiky, má možnost si proti rozhodnutí podat stížnost. Z trestu v délce 4,5 roku si zatím odpykal přes polovinu.

Bez řidičáku a pod vlivem drog ujížděl policistům. Zastavili ho ukázkovým manévrem

9. prosince 2021 17:35

Policisté museli za Hradcem Králové zastavit auto, které po cestě směrem z Prahy ohrožovalo další vozy. Měli podezření, že by řidič mohl být ozbrojený a pod vlivem návykových látek. Povedlo se jim ho zastavit bez jediného škrábnutí, když ho sevřeli mezi více aut. Poté opravdu našli v autě plynovou pistoli a zjistili také, že muž nikdy nevlastnil řidičský průkaz.

Tahoun Pardubic a český reprezentant si dva roky nezahraje hokej. V krvi měl kokain

16. března 2021 20:29

Hokejový útočník Jan Mandát z Pardubic dostal od disciplinární komise extraligy dvouletý trest zákazu startů za doping. Pětadvacetiletý hráč, který v této sezoně debutoval v seniorské reprezentaci, byl 13. prosince po zápase v Liberci pozitivně testován na kokain. Mandát má zastavenou činnost do 12. ledna 2023, vedení Dynama hráči okamžitě ukončilo smlouvu.