reklama
CNN Prima News Robert Šlachta

Robert Šlachta

Výpis příspěvků ke štítku „Robert Šlachta“

Nová šéfka KSČM Konečná volá po spolupráci komunistů s ČSSD. Maláčová není proti

29. října 2021 21:17

Spolupráce mezi komunisty a sociálními demokraty? Do budoucna určitě jistá možnost. V pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS se na tom shodly nová předsedkyně KSČM Kateřina Konečná a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), která kandiduje na šéfku své strany. Obě ženy odmítají, že by se jejich partaje měly sloučit, ale vlídnější názor mají na volební spolupráci například už pro komunální volby, které se uskuteční v příštím roce.

Slíbili, že lockdown nebude. Teď jím chtějí trestat seniory, kritizuje Maláčová své nástupce

29. října 2021 20:20

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) kritizuje zatím neexistující vládu Petra Fialy (ODS). Vadí jí slova kandidáta na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09), který připustil, že by mohl přijít lockdown pro lidi starší 60 let, kteří dosud nejsou naočkovaní. Maláčová koalici Spolu kritizuje proto, že ve volební kampani slibovala, že žádný další lockdown nebude.

Přísaha uspěla, pochvaluje si Šlachta. Chce se zapojit do prezidentských voleb

10. října 2021 22:32

Hnutí Přísaha se zapojí do prezidentských voleb v roce 2023. Volební výsledek byl skvělý úspěch, porazili jsme i tradiční strany, pochvaloval si předseda hnutí Robert Šlachta. Zatím neví, zda bude mít vlastního kandidáta do klání o Pražský hrad, nebo podpoří jiného zájemce. Prozatím se chce zaměřit na komunální a senátní volby, řekl v povolebním vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

reklama